Čakrová svíčka s drahými kameny 2. ČAKRA (snění)

279 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Sójová čakrová svíčka s drahými kameny pro posílení 2. čakry s úlomky tygřího oka a růženínu v bílém skle a dárkové krabičce. Více

Kód produktu: 220502 EAN: 5056368333262 Doprava a platba

Probuďte Vaši tvůrčí esenci a vášnivou energii s Čakrovou svíčkou s drahými kameny 2. ČAKRA.

Svíčka byla pečlivě vyrobena s cílem harmonizovat a aktivovat vaši sakrální čakru, centra Vaší kreativity, sexuality a schopnosti prožívat životní radosti.

V srdci svíčky se nachází dynamická kombinace tygřího oka a růženínu, dvou kamenů, které jsou známé svou schopností podporovat kreativní vyjádření a emocionální vyváženost. Tygří oko, kámen odvahy a sebejistoty, stimuluje vaši vnitřní sílu, pomáhá překonávat strachy a blokace, zatímco růženín otevírá srdce pro lásku, soucit a uzdravení, povzbuzuje schopnost přijímat a vyjadřovat lásku ve všech jejích formách.

Nechte se pohltit a inspirovat vůní "Invoking Dreams", kde se svrchní tóny neroli a citrónu mísí s bohatým srdcem z růže, cypřiše a jasmínu, zakončeným hloubkou pačuli, oudového (agarového) a cedrového dřeva. Tato směs vytváří exotickou a povzbuzující atmosféru, která podněcuje Vaši fantazii, podporuje kreativitu a vede k prohloubení smyslného prožívání.

Přijměte moudrost přenesenou na krabičku: "Budoucnost patří těm, kteří se odváží snít." Toto poselství je výzvou, abyste otevřeli svou mysl a srdce, překonali obavy a s důvěrou krok za krokem procházeli cestou k realizaci Vašich nejhlubších snů a přání.

Po vyhoření svíčky lze skleněnou nádobu znovu použít jako elegantní dekoraci nebo pro uložení drobných předmětů. Úlomky tygřího oka a růženínu můžete vyčistit a ponechat si je jako trvalou připomínku Vaší cesty k seberealizaci a emocionální harmonii.

Zapalte si Čakrovou svíčku 2. ČAKRA a nechte se vést na cestě objevování a projevování Vašich nejvnitřnějších tužeb, kreativity a vášně.

Brutto hmotnost: 400 gr.

Průměr cca: 9 cm.

Výška:  5 cm. 

Kameny: tygří oko, růženín.

Při používání svíček vždy dodržujte bezpečnostní pokyny!

Dodržujte symboly s instrukcemi. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Svíčku umístěte rovně na nehořlavý, hladký povrch. Nepoužívejte svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Nenechávejte svíčku v průvanu. Hořící svíčku nepřenášejte, ani s ní nepohybujte. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dbejte na to, aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso. Plamen vždy uhaste, nesfoukávejte. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Dbejte opatrnosti, sklo může být velmi horké! 

Doba hoření 17hod.
Velikost bal. 1ks
Vůně Cedr, Citrusy, Citrón, Jasmín, Růže
Původ Čína
Čakra 2. (sakrální)