Dopravci: zkrácená doba uložení - boxy 46-48 hodin, výdejny max. 5 dnů. Doručení dle depa D+1 až D+4. BOXy a výdejny mohou být vytíženy, doručení na náhradní místo nemůžeme nikterak ovlivnit. Děkujeme za včasné vyzvednutí.  

Čakrové vonné tyčinky 1.ČAKRA v dárkové tubě se stojánkem 30ks

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
ARÔME

Čakrové vonné tyčinky Arome Balanced Chakra pro harmonizaci 1. čakry (kořenová) s vůní růže v dárkové papírové tubě s dřevěným stojánkem, 30ks. Více

Balení: 30 ks v balení Kód produktu: 143174 Doprava a platba

Čakrové vonné tyčinky Arome Balanced Chakra pro harmonizaci 1. čakry (kořenová) s vůní růže v dárkové papírové tubě, 30ks.

Použijte pro meditaci, harmonizaci čaker, duchovní cvičení či relaxaci. Ideální jako dárek pro milovníky vůní a duchovně hledající.

Klasický typ indických vonných tyčinek se štěpinou.

Obsah balení: 30ks.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností! 

Velikost bal. 30ks
Vůně Růže
Původ Česká republika
Čakra 1. (kořenová)

Alternativní6