Čakrové vonné tyčinky 6.ČAKRA v dárkové tubě se stojánkem 30ks


Cena
89 Kč s DPH
2,96 Kč/ks

Výrobce
ARÔME

Kód produktu
143179

Balení
30 ks v balení

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Čakrové vonné tyčinky Arome Balanced Chakra pro harmonizaci 6. čakry (třetí oko) s jasmínovou vůní v dárkové papírové tubě s dřevěným stojánkem, 30ks. Více

Čakrové vonné tyčinky Arome Balanced Chakra pro harmonizaci 6. čakry (třetí oko) s jasmínovou vůní v dárkové papírové tubě s dřevěným stojánkem, 30ks.

Použijte pro meditaci, harmonizaci čaker, duchovní cvičení či relaxaci. Ideální jako dárek pro milovníky vůní a duchovně hledající.

Klasický typ indických vonných tyčinek se štěpinou.

Obsah balení: 30ks.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností! 

Parametry
Velikost bal. 30ks
Vůně Jasmín
Původ Česká republika
Čakra 6. (třetí oko)

Alternativní6