Čakrové vonné tyčinky DÁRKOVÉ BALENÍ 1.-7.čakra komplet 7x15gr.

-8% 100% PŘÍRODNÍ
Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost

Kompletní (dárková) sada čakrových vonných tyčinek 7x15gr. tyčinek pro kompletní očistu a harmonizaci všech 7 základních čaker.
Více

Balení: 105 ks v balení Výrobce: Starimpex Kód produktu: 142168 Doprava a platba

Kompletní (dárková) sada čakrových vonných tyčinek 7x15gr. tyčinek pro kompletní očistu a harmonizaci všech 7 základních čaker.

Ručně vyráběné tyčinky podle ajurvédských tradic, klasický typ s bambusovou štěpinou a výraznou vůní v obdélníkové krabičce.

Složení: byliny, rostlinné pryskyřice, čistý prášek ze santalového dřeva, aromatické kořeny a přírodní esenciální oleje bez toxických látek.

Balení: 7x15 gr. (cca 15 ks) vonných tyčinek.

Délka tyčinek: cca 21 cm.

Doba hoření: 30-45 minut.

Rozměry balení: cca 35 x 22 x 2 cm.


Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Velikost bal. 7ks
Vůně Směs
Původ Indie
Čakra 1.-7. (všechny)