Čakrový vonný olej 2.ČAKRA v dárkové tubě 15ml

75 Kč s DPH 5 000 Kč/l
Vyprodáno Sledovat dostupnost
ARÔME

Čakrový vonný olej do aromalampy či odpařovačů pro 2. čakru (sakrální) s vůní Ylang-Ylang v dárkové papírové tubě, 15ml. Více

Balení: 15 ml v balení Kód produktu: 123070 Doprava a platba

Čakrový vonný olej do aromalampy či odpařovačů pro 2. čakru (sakrální) s vůní Ylang-Ylang v dárkové papírové tubě, 15ml. 

Vonný olej lze také použít na savé předměty a nechat esenci odpařovat pozvolna při pokojové teplotě.

Nejedná se o kosmetický výrobek. 

UFI identifikátor složení: TR10-F00Q-T00X-Q6EE.

Hmotnost brutto: 85gr.

Obsah balení: 15ml.

Bezpečnostní upozornění:

Vonné esence nepožívejte! Zabraňte styku se sliznicemi, po aplikaci si umyjte ruce. Lahvičku uchovávejte řádně uzavřenou na suchém místě, v chladu a temnu. Esence může být alergenem - dbejte zvýšené opatrnosti, zejména pokud trpíte alergiemi. Těhotné a kojící ženy by neměly esenciální oleje používat. 

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte množstvím vody a mýdla.

Návod k použití (klasická aromalampa):

Odpařovací misku aromalampy naplňte nejlépe vlažnou vodou a přidejte několik málo kapek vonné směsi podle velikosti místnosti (obvykle 2-5 kapek podle koncentrace výrobku). V aromalampě zapalte odpovídající čajovou svíčku. Používejte vhodnou aromalampu s dostatečně velkou odpařovací miskou. Zabraňte odpaření vody, misku případně dolijte. Nenechávejte hořící svíčku a aromalampu bez dozoru, chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dodržujte bezpečností pokyny při práci s otevřeným ohněm.

Obsah 15ml
Vůně Ylang Ylang
Původ Česká republika

Alternativní6