Dopravci: zkrácená doba uložení - boxy 46-48 hodin, výdejny max. 5 dnů. Doručení dle depa D+2 až D+4. BOXy mohou být vytíženy, doručení na jiné místo nemůžeme nikterak ovlivnit. Děkujeme za včasné vyzvednutí.  

Čakrový vonný olej 3.ČAKRA v dárkové tubě 15ml

75 Kč s DPH 5 000 Kč/l
Vyprodáno Sledovat dostupnost
ARÔME

Čakrový vonný olej do aromalampy či odpařovačů pro 3. čakru (Solar plexus) s vůní květů lotosu (lotusu) v dárkové papírové tubě, 15ml. Více

Balení: 15 ml v balení Kód produktu: 123071 Doprava a platba

Čakrový vonný olej do aromalampy či odpařovačů pro 3. čakru (Solar plexus) s vůní květů lotosu (lotusu) v dárkové papírové tubě, 15ml. 

Vonný olej lze také použít na savé předměty a nechat esenci odpařovat pozvolna při pokojové teplotě.

Nejedná se o kosmetický výrobek. 

UFI identifikátor složení: 6WQ10-X0Q4-400E-CJ0G.

Hmotnost brutto: 85gr.

Obsah balení: 15ml.

Bezpečnostní upozornění:

Vonné esence nepožívejte! Zabraňte styku se sliznicemi, po aplikaci si umyjte ruce. Lahvičku uchovávejte řádně uzavřenou na suchém místě, v chladu a temnu. Esence může být alergenem - dbejte zvýšené opatrnosti, zejména pokud trpíte alergiemi. Těhotné a kojící ženy by neměly esenciální oleje používat. 

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte množstvím vody a mýdla.

Návod k použití (klasická aromalampa):

Odpařovací misku aromalampy naplňte nejlépe vlažnou vodou a přidejte několik málo kapek vonné směsi podle velikosti místnosti (obvykle 2-5 kapek podle koncentrace výrobku). V aromalampě zapalte odpovídající čajovou svíčku. Používejte vhodnou aromalampu s dostatečně velkou odpařovací miskou. Zabraňte odpaření vody, misku případně dolijte. Nenechávejte hořící svíčku a aromalampu bez dozoru, chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dodržujte bezpečností pokyny při práci s otevřeným ohněm.

Obsah 15ml
Vůně Lotos
Původ Česká republika

Alternativní6