ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ 100% esenciální olej 10ml

AWM

100% přírodní éterický olej ze Šalvěje muškátové (Salvia sclarea) v balení 10 ml. IFRA certifikát. Více

Balení: 10 ml v baleníKód produktu: 120311 EAN: 5055796528448 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

100% přírodní éterický olej ze Šalvěje muškátové (Salvia sclarea) v balení 10 ml.

Složení: 100% přírodní esenciální olej ze Šalvěje muškátové (Salvia sclarea).

Technologie: Parní destilace.

Původ: Rusko.

Plněno: Velká Británie.

Alergeny: Linalool, Geraniol, Limonene.

Obsah balení: 10ml.

Kontraindikace: Nedoporučuje se v těhotenství.

Základní upozornění pro práci s EO (pro domácí použití)

Éterické oleje (EO) jsou koncentráty, je třeba s nimi takto zacházet. Oleje neužívejte vnitřně a to ani ředěné! EO je nutno ředit ve vhodném nosiči (často až 1%), nepoužívejte přímo na kůži, do koupele apod. (není-li výslovně povoleno). Ředění neplatí pro použití v aromalampách, difuzérech, inhalačních tyčinkách. EO nejsou rozpustné ve vodě, ale v tucích! Vždy respektujte kontraindikace, zejména jste-li citlivou osobou (těhotné a kojící ženy, děti) nebo trpíte-li chronickou nemocí (konzultujte s lékařem, případně i aromaterapeutem). Proveďte test snášenlivosti. Použití EO v žádném případě nenahrazuje konzultaci s lékařem ani léčbu! Éterické oleje nejsou léky, ani nejsou učeny na léčbu onemocnění. Neneseme žádnou odpovědnost za Vaše zdraví, neúspěchy při řešení Vašich obtíží nebo škody spojené s používáním zde nabízených produktů. Více v Základech domácí aromaterapie.

Omezení poskytovaných informací

Na základě nařízení EP a Rady ES č.1924/2006 nesmíme u bylinek a bylinných produktů uvádět informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku, a to i přesto, že se bylinky používají tisíce let a jejich účinek byl mnohokrát prakticky ověřen. Musíme Vás tedy odkázat na volně dostupné zdroje. 

Skladování a datum spotřeby/použitelnosti

Doporučená doba spotřeby je uvedena na etiketě, obvykle 6 měsíců po otevření. Éterické oleje jsou citlivé na teplo a světlo. Skladujte je v chladu, při konstantní teplotě od 5°C do 15°C. Lahvičku vždy dobře uzavřete, esence podléhají oxidaci. Chraňte před světlem, uchovávejte v originálních obalech, případně přelijte do menších skleněných lahviček ("lékovek") zelené či hnědé barvy. 

Upozornění: Po otevření lahvičky (porušení plastové plomby) nelze podle ustanovení §1837 NOZ mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu. 

Bylina Šalvěj muškátová
Bylina (lat.) Salvia sclarea
Obsah 10ml
Původ Rusko