Indické vonné tyčinky Stamford MEDITACE 20ks

AKCE ! -46% PODZIM 23
Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Stamford

Prémiové indické vonné tyčinky Stamford kombinující heřmánek, vanilku a santalové dřevo, které Vám pomohou uvolnit se a otevřít Vaši  mysl. Více

Balení: 20 ks v balení Kód produktu: 140195 Doprava a platba

Prémiové kvalitní indické vonné tyčinky Stamford vyrobené ze 100% přírodních surovin v recyklovatelném šestihranném papírovém obalu. 

Vonné tyčinky Stamford Aromatherapy Meditation kombinují uklidňující heřmánek, smyslnou vanilku a vůni santalového dřeva, které Vám pomohou uvolnit se, a otevřít Vaši  mysl. Zapalte vonnou tyčinku vytvořte si poklidnou atmosféru, která je ideální pro jógu, relaxaci, meditaci nebo modlitbu.

Základní esence/vůně: Vanilka, santalové dřěvo a heřmánek.

Balení: 20 ks vonných tyčinek.

Délka tyčinek: cca  23 cm.

Doba hoření: cca 30 minut.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Velikost bal. 20ks
Vůně Heřmánek, Santalové dřevo, Vanilka
Původ Indie

Příslušenství8

Alternativní3