Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová

Varianta neexistuje
Bílá Fialová Růžová Černá Červená Tyrkysová
39 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Miniaturní barevný lapač snů z Bali pro klidný spánek, průměr kruhu 6,5cm, celková délka 22 cm. Více

Kód produktu: 780023-RUZOVA EAN: 5055796570355 Doprava a platba

Varianty6

Barva Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová Bílá Vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 39 Kč
Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová Fialová Vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 39 Kč
Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová Růžová Vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 39 Kč
Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová Černá Vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 39 Kč
Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová Červená Vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 39 Kč
Lapač snů Bali mini BAREVNÝ 65/220mm - Barva: Růžová Tyrkysová Vyprodáno
Sledovat dostupnost
Více 39 Kč

Miniaturní barevný lapač snů z Bali pro klidný spánek, průměr kruhu 6,5cm, celková délka 22 cm.

Ručně vyrobený lapač snů, uprostřed je dřevěné srdce, na kterém jsou ručně namotané semišové stužky různých barev.

Na dřevěném srdci jsou zavěšená pírka na 7cm dlouhé stužce s barevnými korálky.

Materiál: syntetický semiš, peříčka a plastové korálky.

Pokud máte neklidný spánek nebo Vás trápí noční můry, můžete kromě relaxačních technik před spaním vyzkoušet také indiánské lapače snů, mandaly snů.

Lapač snů je hlavně amuletem proti zlým silám, negativním energiím, astrálním negativním bytostem a kvazibytostem (chcete-li), které na nás mohou útočit zejména ve spánku. Lapač má dle indiánských legend magickou moc a odděluje dobré od zlého, ať jde o myšlenky, sny nebo jiné formy energie. 

Obecně mají lapače snů zavěšené nad postelí přitáhnout do svých sítí veškeré sny a myšlenky, ty vytřídit, zachytit špatné (zlé) v pavučině uvnitř kruhu, nechat je tam uvězněné až do ranního rozbřesku, kdy mají být zničeny Světlem. Naopak dobré sny a energie sklouzávají po peříčkách zpět k duši spící bytosti, aby mu byly nápomocny.

Původ lapačů snů není přesně znám, legend o jejich vzniku existuje mnoho, podle jednotlivých kmenů. Jedna například říká, že se starému šamanovi zjevil duch Iktomi, učitele v pavoučí podobě, a utkal mu na ochranu síť s pírky a korálky, jiná hovoří o nešťastné matce, která nemohla utišit své dítě a tak si šla pro radu za starší z kmene, která ji poradila, aby utkala síť a použila jako ochranný amulet nad postýlku. Další legenda vypráví o šamanovi, kterého trápily noční můry tak dlouho, až usnul pod kolem, které v noci vyplnil pavouk pavučinou a medicinman se poprvé po dlouhé době konečně vyspal.

Lapač snů se obvykle skládá ze čtyř částí, z nichž má každá svůj specifický význam.

Kruhová obruč lapače představuje jak koloběh života, tak i svět (Vesmír) a určitou hranici, za kterou se vše odehrává a zároveň se odděluje od vnějšího světa. Je první bariérou a zachytí část negativní energie, která přichází a mohla by působit na spící bytost. Obdobně funguje vnitřní pavučina, symetrická síť z provázků, představující harmonii a hrubé síto, které odděluje dobré od zlého. Podle Indiánů je negativní energie zachycena v síti a díky její složitosti nedokáže najít cestu k bytosti ("vlastnímu Já"), kterou má ochraňovat a která je reprezentována v lapači kamínkem či korálkem uprostřed této pavučiny. Peříčka jsou pak pomyslné antény, které přitahují energie, částečně čistí a dobré vrací zpět chráněné bytosti. 

Někdy je uprostřed lapače místo symbolu člověka (či Země) prázdný otvor, tím pak má negativní energie a zlé sny propadnout zpět odkud byla vyslány.

Lapače se používají zejména do ložnic a dětských pokojů jako ochranné prostředky, lze je samozřejmě využít i jako vkusnou dekoraci. 

Lapač snů je nejlépe umístit nad postel, nicméně z hlediska Feng Shui je možno jej umístit téměř kamkoliv, často se například zavěšuje do oken, aby filtroval přicházející energie z venkovního prostoru. Je také možné jej prostorově směrovat, pokud potřebujeme po bytě (či jiném interiéru) vhodně usměrnit toky energií. Menší lapače snů je možno používat i jako osobní talismany, případně je použít v autě (s výhradou k předpisům). 

Barva Bílá Fialová Růžová Černá Červená Tyrkysová
Materiál Plast
Velikost bal. 1ks
Původ Indonésie

Alternativní7