MYRHA vykuřovací pryskyřice Somálsko 20gr.

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Vykuřovadla s.r.o.

Myrha pro vykuřování, vhodná zejména pro zklidnění, relaxaci, uvolnění, ochranu a harmonizaci energií, 20gr. Více

Balení: 20 gr. v balení Kód produktu: 190466 Doprava a platba

Myrha pro vykuřování, vhodná zejména pro zklidnění, relaxaci, uvolnění, ochranu a harmonizaci energií, 20gr.

Myrha je vynikajícím aromaterapeutickým prostředkem pro očistu prostor, neboť uvolňuje velké množství negativních iontů, čistí negativní energie, má i protizánětlivé a dezinfekční účinky.

Její použití je doloženo již ze starověkého Egypta, myrha je také jedním z darů Tří králů (dle Bible). Myrha byla používána také jako balzamovací mast a při chrámových obřadech je používána jako součást kadidel dodnes. 

Díky obsahu éterických olejů má dezinfekční, čistící a uklidňující účinky. Spalováním uvolňuje éterický olej bohatý na ketony, steroly a seskviterpeny do vzduchu, který čistí prostředí a dezinfikuje dýchací cesty. Má spíše uklidňující (až tlumící) účinek, pomáhá proti stresu, shonu, negativním emocím, zlobě, smutku apod. Může tlumit sexuální touhu.

Vůně myrhy je ostrá, pryskyřičná, mírně nahořklá a při jejím pálení vzniká poměrně těžký a hořký kouř. Obecně jej lze považovat za očistný, ochranný, případně spirituální.

Návod k použití

Dbejte na bezpečnost, dodržujte bezpečnostní pokyny! Nenechávejte vykuřovadla bez dozoru. Zabraňte přístupu dětí a domácích mazlíčků. Používejte kleště, nebezpečí popálení. Vykuřovací pomůcky z bezpečnostních důvodů vždy umístěte na nehořlavou podložku! 

Lze používat jak v píckách na vykuřování nebo speciálních kadidelnicích, tak i klasicky na uhlíku. 

Použití s píckou

Používáte-li pícku na čajovou svíčku, vložte dle návodu k pícce dovnitř čajovou svíčku a na horní sítko vložte malé množství pryskyřice nebo směsi. Zapalte svíčku a nechte pálit. Nezapomeňte po ukončení vykuřovacího obřadu a vychladnutí sítko a pícku důkladně vyčistit podle návodu. Používáte-li elektrickou pícku, řiďte se návodem k ní.   

Použití na uhlíku

Nejlépe nad svíčkou zapalte dostatečně OKRAJ uhlíku, až se rozsvítí a začne "blikat". Doporučujeme použít speciální kleště, zejména pro další práci s uhlíkem. Zapálený uhlík položte do kadidelnice - v případě, že obsahuje rošt (sítko), položte uhlík na tento rošt. V opačném případě předem v kadidelnici nebo misce vytvořte izolační vrstvu z kamínků, písku nebo soli tak, aby docházelo k lepšímu odvádění tepla a zvýšení bezpečnosti. Uhlík položte zvýšeným okrajem nahoru a nechte chvíli prohořet. Následně na uhlík (do prohlubně) vložte malé množství pryskyřice a nechte pálit. Dle potřeby v průběhu hoření uhlíku opatrně přidejte další malé množství pryskyřice nebo směsi.

Bylina Myrhovník pravý
Bylina (lat.) Commiphora myrrha
Hmotnost 20gr.
Původ Somálsko

Příslušenství3