Orgonitová pyramida REIKY SYMBOLY 7cm

AWM

Magická orgonitová pyramida s kovovými pilinami, krystaly a kousky vzácných kamenů s posvátnými symboly Reiki, základna 7x7 cm. Více

Kód produktu: 780085 EAN: 5056368312502 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Magická orgonitová pyramida s kovovými pilinami, krystaly a kousky vzácných kamenů s posvátnými symboly Reiki, základna 7x7 cm.

V nabídce je vždy konkrétní kus včetně fotografií (aktuálně prezentovaný). Tento kus obdržíte. 

Tento energetický talisman je jako stvořený pro všechny, kdo se věnují Reiki, nebo pro ty, kteří se chtějí spojit s univerzální životní energií. Posvátné symboly Reiki na pyramidě nejen zvyšují její vizuální krásu, ale také podporují proudění pozitivní energie a harmonizují okolní prostor. Kovové piliny a krystaly v pyramidě synergicky pracují na transformaci negativních energií na pozitivní, zatímco vzácné kameny podporují různé aspekty Vašeho bytí, od emocionální rovnováhy po duchovní růst.

Pyramida je ideálním doplňkem pro meditaci, energetické léčení nebo prostě jako dekorační prvek, který přinese do Vašeho životního prostoru harmonii a klid. Je také výjimečným a smysluplným darem pro každého, kdo se zabývá Reiki či jinými formami energetického léčení.

Rozměry základny: 7 x 7 cm. 

Hmotnost: 250 gr.

Dodáváno bez krabičky, volně balený produkt.

Upozornění: Každý kus je originál, orgonity také mohou vykazovat různé drobné nepřesnosti dané způsobem výroby (linie v pryskyřici, drobné úlomky z obsažených materiálů apod.) bez vlivu na funkčnost orgonitové pyramidy.

Materiál Kov, Kámen, Orgonit, Měď
Velikost bal. 1ks
Původ Indie

Alternativní4