Rostlinné vonné františky Tekoucí dým SANTALOVÉ DŘEVO 12ks

55 Kč s DPH 4,58 Kč/ks
Vyprodáno Sledovat dostupnost
Stamford

Prémiové vonné kužely (františky) Stamford pro stojánky (fontány) ze série Tekoucí dým s vůní santalového dřeva, 12ks. Více

Balení: 12 ks v baleníKód produktu: 152474 EAN: 5028691474042 Doprava a platba

Prémiové vonné kužely (františky) Stamford pro stojánky (fontány) ze série Tekoucí dým s vůní santalového dřeva, 12ks.  

Inovovaná řada přírodních vonných františků od předního anglického výrobce Stamford London.

100% vegan, cruelty free (bez krutosti).

Řada Plant Based je vyráběna z přírodních produktů, které neobsahují žádné chemické látky a všechny pocházejí z etických zdrojů.

Kužely obsahují oproti klasickým výrobkům více pryskyřic a rostlinného podílu, jejich vůně je tedy plnější, přírodnější a déletrvající.

Nutno použít s odpovídajícím stojanem tak, aby byl vytvořen efekt tekoucího dýmu. Kužel v horní části fontány vydává při hoření speciální dým, který je těžší než vzduch a prochází otvory ve fontáně, čímž vytváří kaskádovitě padající efekt tekutého dýmu.

Ideální pro vytvoření pohodové atmosféry a voňavého osvěžení Vašeho domova, ale i jako krásná a efektní dekorace.

Balení obsahuje 12 kuželů.

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

      

 

Barva Hnědá
Velikost bal. 12ks
Vůně Santalové dřevo
Původ Indie

Příslušenství11

Alternativní27