Tibetské vonné tyčinky HEALING TIBET 31 bylin 12ks

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 4 z 5
AKCE ! -17% POSLEDNÍ ŠANCE
Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost

Speciální rituální tibetské vonné tyčinky „Zimpu“ vyráběné z více než 31 přísad, včetně šafránu, nagi, sunpati a santalu. Ruční výroba. Více

Balení: 12 ks v balení Výrobce: Shanti Kód produktu: 141546 Doprava a platba

Velmi kvalitní, 100% přírodní ručně vyráběné vonné tyčinky tibetského typu. Speciální rituální vonné tyčinky „Zimpu“ vyráběné z více než 31 přísad, včetně šafránu, nagi, sunpati a santalu. 

Přírodní vonné tyčinky neobsahují dřevinou štěpinu (tedy klasickou tyčinku). Čistá, travnatá (bylinná) až dřevitá vůně.

Velmi vhodné pro meditace, rituály a duchovní práci s myslí či rozšířeným vědomím.

Tibetské kadidlo (tyčinky) je vyráběno drcením bylin a dalších přírodních ingrediencí do podoby pasty, která je následně tučně válcována a řezána na odpovídající délku. Neobsahují dřevěné nebo bambusového jádro (štěpinu). Jsou tedy silnější a při jejich spalování nezůstává klasický odpad ze štěpiny (jádra). Aromatizace je obvykle nulová a z tohoto důvodu drží kadidlo (tyčinky) kvalitu velmi dlouho (důkladné vysušení).

Obsah balení: 12 vonných tyčinek.

Ruční výroba.

Váha balení: cca 10 gr.

Délka tyčinek: cca 13,5 cm.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na tento typ tyčinek, vhodná je zejména keramická mísa naplněná pískem. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Velikost bal. 12ks
Původ Nepál