Dopravci: zkrácená doba uložení - boxy 46-48 hodin, výdejny max. 5 dnů. Doručení dle depa D+1 až D+4. BOXy a výdejny mohou být vytíženy, doručení na náhradní místo nemůžeme nikterak ovlivnit. Děkujeme za včasné vyzvednutí.  

Tibetské vonné tyčinky SANTALOVÉ DŘEVO 30ks

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost

Prémiové tibetské vonné tyčinky s oblíbenou vůní santalového dřeva, ruční výroba, 30 ks tyčinek s držákem, doba hoření 60 minut. Více

Balení: 30 ks v balení Výrobce: Mandala Arts & Incense Kód produktu: 141530 Doprava a platba

Prémiové tibetské vonné tyčinky s oblíbenou vůní santalového dřeva,  ruční výroba, 30 ks tyčinek s držákem, doba hoření 60 minut.

Baleno v tubusu, který je uzavřen recyklovatelným ručně vyráběným nepálským papírem Lokta z lýkovce (Daphne).  

Tibetské kadidlo (tyčinky) je vyráběno drcením bylin a dalších přírodních ingrediencí do podoby pasty, která je následně tučně válcována a řezána na odpovídající délku. Neobsahují dřevěné nebo bambusového jádro (štěpinu). Jsou tedy silnější a při jejich spalování nezůstává klasický odpad ze štěpiny (jádra). Aromatizace je obvykle nulová a z tohoto důvodu drží kadidlo (tyčinky) kvalitu velmi dlouho (důkladné vysušení). 

Informace výrobce:

Podle ajurvédy je santalové dřevo oblíbeným prostředkem pro balzamování. Jeho uklidňující účinek je ideální pro meditaci, rozjímání a je velmi oblíbené i při náboženských a rituálních obřadech. Oleje santalového dřeva dle tradic uklidňují, mírní nervové napětí, úzkost a pomáhá docílit klidu a míru. 

Obsah balení: cca 30 vonných tyčinek, 1 ks držáku na tyčinky.

Ruční výroba.

Váha balení: cca 60gr.

Délka tyčinek: cca 12,5 cm.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do přiloženého držáku. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností! 

Velikost bal. 30ks
Vůně Bylinky, Santalové dřevo
Původ Nepál