Ušní svíčka Hoxi bez esenciálních olejů NATURE 1ks

AKCE ! -10% POSLEDNÍ ŠANCE
Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Hoxi

Ušní svíčka HOXI Nature z čištěného včelího vosku, kosmetického parafínu, protizánětlivé kurkumy a 100% bavlněného plátna. Více

Kód produktu: 480403 Doprava a platba

Ušní svíčka HOXI Nature z čištěného včelího vosku, kosmetického parafínu, protizánětlivé kurkumy a 100% bavlněného plátna. Svíčka má mírně kónický tvar a její délka činí přibližně 23-25 cm.

Český výrobce, ruční práce. Volně baleno, bez papírové krabičky a papírového kroužku.

Základním materiálem svíčky je plátýnko ze 100% bavlny, vyčištěný včelí vosk, dodávaný výhradně českými dodavateli, velmi malý podíl kosmetického parafinu s obsahem oleje 0,5% a kurkuma. Svíce mají ochranný filtr z bavlněné gázy, který chrání Vaše uši před znečištěním, jsou hygieničtější a zamezují vypadávání zbytků po vyhoření. 

Doporučení výrobce: Svíčky NATURE jsou vhodné k čištění uší, prevenci ušních onemocnění, při ušním tinitu, zánětech středního ucha, zánětech zvukovodu, problémech se zuby, potížích s čelistními klouby, migrénách, rýmě, zánětech dutin, infekcích úst - opary, afty, při opařeninách a akné. 

Návod k použití ušních svíček HOXI

Ideální je poloha těla vleže, hlava položená ve vodorovné poloze. Vystřihněte si podle přiloženého návodu papírový kroužek, který nasuňte na svíčku do 1/3 od spodniho konce. Připravte si nádobu s vodou! Ušní svíčku zapalte na horním konci, mezi svíčku a ucho vložte ochranou gázu a spodním koncem zasuňte do ucha. Pro správnou funkci svíčky dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíčka odhoří do 2/3, tedy nad papírový kroužek, vyndejte ji z ucha a uhaste v připravené vodě.

 

Bezpečnostní pokyny viz příbalový leták 

Detailní informace k použití ušních svíček najdete ve článku Ušní svíce

 

Barva Žlutá
Velikost bal. 1ks
Vůně Neparfém.
Původ Česká republika