Dopravci: zkrácená doba uložení - boxy 46-48 hodin, výdejny max. 5 dnů. Doručení dle depa D+1 až D+4. BOXy a výdejny mohou být vytíženy, doručení na náhradní místo nemůžeme nikterak ovlivnit. Děkujeme za včasné vyzvednutí.  

Vonná svíčka ve skle VÁNOČNÍ JABLKO SKOŘICE 30hod.

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Santo Candles

Kvalitní vonné svíčky ve skle v dárkové krabičce s potiskem - motivem Vánoc a vůní jablka se skořicí. Doba hoření 30 hodin. Více

Kód produktu: 221447 Doprava a platba

Kvalitní vonné svíčky ve skle v dárkové vánoční krabičce s potiskem - motivem Vánoc a vůní jablka se skořicí. 

Slovenský výrobce.  

Baleno v papírové krabičce s průzorem.

Doba hoření: 30 hodin.

Průměr (max): 8,5 cm.

Výška: 8 cm.

Hmotnost (netto/vosk): 115 gr. 

Hmotnost (brutto): 400gr.

Složení/alergeny: Aldehyde Cinnamique, Eugenol, Coumarine (e)-3,7-dimethylocta-2,6-dienal (z) - 3,7 - dimethylocta-2,6-dienal, D-limone, Geraniol. 


Při používání svíček vždy dodržujte bezpečnostní pokyny!


Dodržujte symboly s instrukcemi. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Svíčku umístěte rovně na nehořlavý, hladký povrch. Nepoužívejte svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Nenechávejte svíčku v průvanu. Hořící svíčku nepřenášejte, ani s ní nepohybujte. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dbejte na to, aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso. Plamen vždy uhaste, nesfoukávejte. Je-li knot delší než 5mm, zkraťte ho.

Barva BíláČervená
Doba hoření 30hod.
Materiál Parafín
Velikost bal. 1ks
Vůně Jablko + skořice
Původ Slovensko

Alternativní1