Vonný olej do aromalampy PEČENÉ JABLKO 10ml

AKCE ! -17% POSLEDNÍ ŠANCE
Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Admit

Vonný olejíček (vonná esence) do aromalamp Admit s oblíbenou zimní vůní pečeného kořeněného jablka se skořicí, 10 ml. Více

Balení: 10 ml v balení Kód produktu: 123100 Doprava a platba

Vonný olejíček (vonná esence) do aromalamp Admit s oblíbenou zimní vůní pečeného kořeněného jablka se skořicí, 10 ml. 

Vonný olej lze také použít na savé předměty a nechat esenci odpařovat pozvolna při pokojové teplotě.

V zimním období je možno využít i například radiátory s umístěnou odpařovací nádobou s vodou a několika kapkami vonného oleje.

Nejedná se o kosmetický výrobek. 

Složení/alergeny: aldehyde cinnamique, eugenol, d-limonene, cinnamate methyle. 

Obsah balení: 10ml.

Atest PZH.

Bezpečnostní upozornění:

Vonné esence nepožívejte! Zabraňte styku se sliznicemi, po aplikaci si umyjte ruce. Lahvičku uchovávejte řádně uzavřenou na suchém místě, v chladu a temnu. Esence může být alergenem - dbejte zvýšené opatrnosti, zejména pokud trpíte alergiemi. 

Může vyvolat alergickou reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. 

Návod k použití (klasická aromalampa):

Odpařovací misku aromalampy naplňte nejlépe vlažnou vodou a přidejte několik málo kapek vonné směsi podle velikosti místnosti (obvykle 2-5 kapek podle koncentrace výrobku). V aromalampě zapalte odpovídající čajovou svíčku. Používejte vhodnou aromalampu s dostatečně velkou odpařovací miskou. Zabraňte odpaření vody, misku případně dolijte. Nenechávejte hořící svíčku a aromalampu bez dozoru, chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dodržujte bezpečností pokyny při práci s otevřeným ohněm.

Obsah 10ml
Vůně Jablko + skořice
Původ Polsko