Vonný vosk LEVANDULE True Scents 6ks 80gr.

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Bolsius

Kvalitní vonný parafínový vosk Bolsius True Scents s nádhernou levandulovou vůní, balení po 6 kusech. Více

Balení: 80 gr. v balení Kód produktu: 132367 Doprava a platba

Kvalitní vonný parafínový vosk Bolsius True Scents s nádhernou levandulovou vůní, balení po 6 kusech.

Vůně obsahuje pouze přírodní extrakty. Určeno pro ohřívače vonných vosků nebo aromalamp. 

Základní tón: pižmo. Střední tón: levandule. Vrchní tón: eukalyptus.

Kompozice vůně svěží levandule a eukalyptu se zajímavou vůní pižma. Klasické, vzájemně se doplňující vonné tóny s uklidňujícím, relaxačním a zároveň svůdným účinkem.
 
Tento vosk je silně prosycený vůní levandule a představuje skvělý způsob, jak provonět interiér bez plamene. Hladké voskové vločky lze snadno lámat nebo krájet na menší kousky. Při použití aromaterapeutického ohřívače si můžete dlouho užívat smyslné, hřejivé a zároveň povzbuzující vonné tóny vosku. 

Doporučujeme použít jeden až dva vosky. Vosky vydrží intenzivně uvolňovat vůni (při použití v elektrickém ohřívači vosků) až 25 hodin. 

Vůně vonných vosků lze libovolně kombinovat.

Obsah balení: 6 ks vosku.

Při používání vosků vždy dodržujte bezpečnostní pokyny! Může vyvolat alergickou reakci!


Tip na použití:
Používejte bez vody - vložte jeden nebo dva kousky vosku (i v kombinaci) do odpařovací misky aromalampy, pod miskou zapalte čajovou svíčku. Po zahřátí se vosk rozpustí a postupně dochází k uvolňování vonné esence. Lze kombinovat různé druhy vosků a vytvořit si tak originální vůni. Po vychladnutí vosk opět ztuhne, pokud nejde vyjmout vložte aromalampu do ledničky nebo mrazáku. Vosk můžete použít opakovaně, dokud se uvolňuje vonná esence. Upozornění - při použití bez vody by měl být plamen svíčky nejméně 8 cm pod spodním okrajem odpařovací misky. Nevhodné pro osoby s přecitlivělostí na daný typ vůně. Po manipulaci s voskem si důkladně umyjte ruce. 

Barva Fialová
Materiál Parafín
Velikost bal. 6ks
Vůně Levandule
Původ Polsko

Příslušenství1