Vonný vosk MAGNÓLIE True Scents 6ks 80gr.

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
Bolsius

Kvalitní vonný parafínový vosk Bolsius True Scents s vůní kvetoucí magnólie, balení po 6 kusech. Více

Balení: 80 gr. v balení Kód produktu: 132892 Doprava a platba

Kvalitní vonný parafínový vosk Bolsius True Scents s vůní kvetoucí magnólie, balení po 6 kusech.

Vůně obsahuje pouze přírodní extrakty. Určeno pro ohřívače vonných vosků nebo aromalamp. 

Základní tón: pižmo. Střední tón: magnólie, růže, bílé květy, pomerančový květ. Vrchní tón: vodní svěžest.

Jemná, příjemná vůně květů magnólie s nuancemi zelených listů, bílých květů a vůně růže. Potěší květinovými tóny, sladkostí pomerančů zralých na horkém slunci a jemnou vůní smyslného pižma. Složení dokonale doplňují osvěžující akordy vodního ozónu. 

Tento vosk je silně prosycený vůní a představuje skvělý způsob, jak provonět interiér bez plamene. Hladké voskové vločky lze snadno lámat nebo krájet na menší kousky. Při použití aromaterapeutického krbu si můžete dlouho užívat smyslné, hřejivé a zároveň povzbuzující tóny vůně vosku. 

Doporučujeme použít jeden až dva vosky. Vosky vydrží intenzivně uvolňovat vůni (při použití v elektrickém ohřívači vosků) až 25 hodin. 

Vůně vonných vosků lze libovolně kombinovat.

Obsah balení: 6 ks vosku.

Při používání vosků vždy dodržujte bezpečnostní pokyny! Může vyvolat alergickou reakci!


Tip na použití:
Používejte bez vody - vložte jeden nebo dva kousky vosku (i v kombinaci) do odpařovací misky aromalampy, pod miskou zapalte čajovou svíčku. Po zahřátí se vosk rozpustí a postupně dochází k uvolňování vonné esence. Lze kombinovat různé druhy vosků a vytvořit si tak originální vůni. Po vychladnutí vosk opět ztuhne, pokud nejde vyjmout vložte aromalampu do ledničky nebo mrazáku. Vosk můžete použít opakovaně, dokud se uvolňuje vonná esence. Upozornění - při použití bez vody by měl být plamen svíčky nejméně 8 cm pod spodním okrajem odpařovací misky. Nevhodné pro osoby s přecitlivělostí na daný typ vůně. Po manipulaci s voskem si důkladně umyjte ruce. 

Barva Růžová
Materiál Parafín
Velikost bal. 6ks
Vůně Magnólie
Původ Polsko

Příslušenství1