Zaujal Vás náš voňavý obchůdek? Ačkoli můžete nakupovat i bez registrace, pokud se stanete registrovaným zákazníkem, automaticky Vám bude aktivován balíček výhod.

Věrnostní program = VONÍTKA (program bude ukončen k 30.6.2023)

Za každý úspěšně dokončený nákup získáte věrnostní body, tzv. VONÍTKA - v základu za každých celých 10 Kč nákupu jedno (1) VONÍTKO. 

Pokud tedy nakoupíte za 799 Kč, získáte 79 VONÍTEK (systém bohužel zaokrouhluje matematicky). 
  
Vonítka jsou počítána pouze z ceny produktů, nikoliv z celkové ceny objednávky (například z dopravného apod). 

VONÍTKA pak následně můžete použít při dalším nákupu a část či celou hodnotu objednávky jimi zaplatit.

Hodnota jednoho VONÍTKA je PŮL KORUNA, tedy 0,50 Kč - za ukázkový nákup v hodnotě 799 Kč tedy získáte slevu ve výši 39,50 Kč (uplatníte-li VONÍTKA), tedy zhruba 5%.

Platnost VONÍTEK je maximálně jeden kalendářní rok od jejich získání, s výhradou data ukončení věrnostního programu - do 30.6.2023.

Věrnostní body nevyužité do 30.6.2023 budou automaticky vystornované.

Hodnocení produktů

Pokud ohodnotíte zakoupený produkt (lze nejdříve po třech dnech), případně napíšete malou recenzi o tom, co se Vám na daném produktu líbilo či nelíbilo, obdržíte automaticky malou odměnu. Vyhrazujeme si právo recenze, které porušují obecné etické a obchodní zásady (hanlivé výrazy, bez vztahu k produktu, reklamní spam apod.), smazat a získané body za hodnocení zpětně odečíst.

Aktuální odměna

Hodnocení hvězdičkami = 1 vonítko, 

Minirecenze = 5 vonítek.

* Recenze na e-shopu Vonné.cz

Na webu (e-shopu) Vonné.cz jsou zobrazovány pouze recenze skutečných uživatelů, neboť samotné e-shopové řešení neumožňuje hodnotit produkty tzv. anonymně. 

Bodové hodnocení (ve formě jedné až pěti hvězdiček), jakožto i textový komentář k danému produktu je programově umožněno pouze spotřebiteli, který daný výrobek zakoupil, objednávka nebyla stornována, a uplynulo nejméně pět dní od nákupu daného výrobku. Současně žádný ze spotřebitelů nemůže hodnotit jiný produkt, než který sám zakoupil.

Recenze jsou systémově zveřejněny s plným jménem spotřebitele tak, jak jej uvedl při objednávce.

Zveřejněny jsou všechny recenze spotřebitelů s výjimkou prokazatelně spamových odkazů či recenzí, které by mohly být v rozporu s etikou či legislativou (vulgární či urážlivé).

Hodnocení je počítáno jako matematický průměr udělených bodů (1 - 5 hvězdiček).

Samotné hodnocení obchodu není programově možné.