Mýdlové kytice a květiny

Mýdlové kytice a květiny do koupele jsou jedním z nejkrásnějších a nejoriginálnějších doplňků, které si můžete dopřát (nebo někomu blízkému) ve svých wellness rituálech.

Mýdlové květy, ať již samostatně nebo ve formě kytic, jsou dekorativní koupelové produkty, které vypadají jako pravé květiny. Mýdlové květiny se obvykle používají pro obohacení koupele -  jejich květy stačí vložit do napuštěné vany a nechat je pozvolna rozpustit. Voda se okamžitě nasytí jejich úžasnou vůní a přírodními oleji, které v kombinaci s glycerínem dokonale čístí a hydratují pokožku.

Mýdlové kytice jsou ale také velmi oblíbeným, krásným a zároveň praktickým dárkem, zejména pro ženy. Jsou ideální jako dárek k narozeninám, výročí nebo jiným zvláštním příležitostem.

Z čeho jsou vyrobeny mýdlové květy?

Mýdlové květiny jsou vytvořeny z mýdlové hmoty, většinou z glycerinového mýdla. Květy obsahují často éterické oleje s mnoha pozitivními aromaterapeutickými účinky, případně bylinné extrakty a další přírodní ingredience. Vyrábí se v mnoha provedeních a tvarech, v nabídce bývají jednotlivé květy pro šikovné ruce pro vytvoření vlastních dekorací, ale také široká škála dárkových krabiček, svázaných kytic nebo dárkových boxů. Výběr je skutečně bohatý, ať již hledáte něco jednoduchého a elegantního jako jsou dárkové květy či dekorace v prostěných košících.

A k čemu se mýdlové květy používají?

V prvé řadě jsou skvělým a originálním dárkem, kterým můžete potěšit své blízké nebo je darovat jako svatební či hostitelský dárek. Také se samozřejmě používají jako luxusní koupelový doplněk. Stačí je rozpustit ve vaně a užít si relaxační koupel s příjemnou vůní a skvělými hydratačními účinky. Díky přítomnosti éterických olejů a bylinných extraktů mohou mít tyto květiny i terapeutické účinky, například na zmírnění stresu, únavy nebo svalového napětí. Mýdlové květy se také používají jako dekorační a vonné prvky

Jak se používají mýdlové kytice?

Mýdlové kytice jsou sice často uměleckým dílem, ale jejich použití je jednodušší, než by se mohlo zdát. Mohou se stát dominantním prvkem v koupelně, kde dodají prostoru luxusní vzhled a příjemnou vůni. Pokud si následně chcete dopřát luxusní či romantickou koupel, jednoduše odtrhněte jeden nebo více květů z kytice a vhoďte je do vany. Mýdlové květiny se v teplé vodě rozpustí a vytvoří krémovou a voňavou pěnu. Pokud chcete použít mýdlový květ jen na ruce, jednoduše odtrhněte malou část a umyjte se. Květy jsou ideální pro speciální relaxační rituály, aromaterapeutické seance, romantické kouple pro dva nebo jako luxusní doplněk každodenní koupele.

Dopřejte si luxusní koupel jako v pětihvězdičkovém hotelu, a to přímo ve Vašem domově.

Najdete pod tématy

mýdlové kytice, mýdlová květina, mýdlové květy, květy do koupele, koupelové květy


Naši nabídku mýdlových květů i dekorativních a dárkových kytic najdete zde.

Doporučené produkty6