Mýdlové kytice květiny a květy do koupele

Mýdlové květy a konfety jsou perfektním romantickým dárkem a mohou být použity jako voňavé dekorace do bytu, na oslavy, svatbu, párty nebo samozřejmě jako doplněk pro relaxační či romantickou koupel. Květy či jiné formy mýdlových konfet lze přidat do teplé koupele a nechat zvolna rozpouštět. Mýdlové konfety zjemňují a zvláčňují pokožku, jsou vhodným dárkem zejména pro ženy a také všechny romantiky. 

Rychlé info TOP 100
Mýdlové květy v dárkovém balení FIALOVÉ RŮŽE 9ksMýdlové květy v dárkovém balení FIALOVÉ RŮŽE 9ks

Mýdlové květy v dárkovém balení FIALOVÉ RŮŽE 9ks

Aktuálně nedostupné
145 Kč (16,11 Kč/ks)
119,83 Kč bez DPH
Barva Fialová
Nádherné mýdlové květy ve tvaru fialových levandulových růží a dárkovém balení se stuhou, 9 kusů. Ideální jako dárek nebo pro romantickou…

Rádce

Mýdlové kytice a květiny

Mýdlové kytice a květiny

Mýdlové kytice a květiny do koupele jsou jedním z nejkrásnějších a nejoriginálnějších doplňků, které si můžete dopřát (nebo někomu blízkému) ve svých wellness rituálech. Mýdlové květiny se obvykle používají pro obohacení koupele -  jejich květy stačí vložit do napuštěné vany a nechat je pozvolna rozpustit. Voda se okamžitě nasytí jejich úžasnou vůní a přírodními oleji, které v kombinaci s glycerínem dokonale čístí a hydratují pokožku. Jsou také oblíbeným, krásným a zároveň praktickým dárkem, zejména pro ženy. Více v naší minisérii.