Letní výprodej - slevy 20-80%. Pro tento týden jsme vybrali více než 150 produktů

Projekt Vonné.cz

Rádi bychom se stali Vašimi každodenními průvodci úžasným světem vůní, domácí aromaterapie a celkové harmonizace prostředí, těla, duše a mysli. Kromě esenciálních olejů, vonných vosků, tyčinek, bylinných směsí, svíček rozličných tvarů a barev nabízíme také širokou škálu prostředků pro očistu těla i Vašeho prostředí či pomůcky pro osobní a duchovní rozvoj.  


Náš tým

Jsme malá rodinná firma, na provozu e-shopu se aktuálně podílejí tři lidí - Martin (Marty), Michael (Michal) a Alena (Alenka), externí dodavatele a pomocníky nepočítaje. Zabýváme se oblastí, která nás baví a věnujeme se jí dlouhodobě - vesměs prodáváme to, co sami používáme, známe a testujeme. V březnu 2020 jsme přešli na tento pěkný a přívětivý e-shopový systém, a po celý měsíc se snažíme převést a upravit původní sortiment, taky abychom Vám mohli nabídnout plnou šíři Vašich oblíbených výrobků. Děkujeme za trpělivost a omluvu drobných chybiček způsobených převodem ze starého systému.


Naše historie

Aromaterapií a technikami osobního a duchovního rozvoje, jakožto i předávání zkušeností ostatním, se intenzivněji věnujeme od roku 2016. Zkušenosti z této krásné cesty nás dovedly také k založení e-shopu, kde se snažíme jak realizovat své obchodnické sklony, tak i předat kousek ze sebe dál.....