Dopravci: zkrácená doba uložení - boxy 46-48 hodin, výdejny max. 5 dnů. Doručení dle depa D+1 až D+4. BOXy a výdejny mohou být vytíženy, doručení na náhradní místo nemůžeme nikterak ovlivnit. Děkujeme za včasné vyzvednutí.  

Vonné františky - kužely do stojanů Tekoucí dým

Vonné kužely s efektem Tekoucího dýmu představují moderní a vizuálně ohromující způsob provonění Vašeho domova. Tyto speciální františky jsou navrženy tak, aby po vložení do speciálních stojanů na tekoucí dým vytvářely pomalu padající tekoucí dým, jakousi voňavou mlhu. Výsledkem je nejen intenzivní voňavé osvěžení interiéru, ale také fascinující vizuální zážitek, který dodá Vašemu domovu exkluzivní atmosféru. 

TIP: Chcete-li se dozvědět více o tom, jak tyto fascinující vonné františky fungují, podívejte se na videoukázky použití fontán na našem Youtube kanále. Odkazy najdete u jednotlivých produktů. 

Rychlé info TOP 100 100% PŘÍRODNÍ PREMIUM
Rostlinné vonné františky Tekoucí dým CITRONELLA 12ks

Rostlinné vonné františky Tekoucí dým CITRONELLA 12ks

Nedostupné (min. do Vánoc)
49 Kč (4,08 Kč/ks)
40,50 Kč bez DPH
Barva Hnědá
Vůně Citronella, Citrónová tráva
Prémiové vonné kužely (františky) Stamford pro stojánky (fontány) ze série Tekoucí dým s vůní citronelly a citronové trávy, 12ks.

Rádce

Vonné kužely františky Tekoucí dým článek

Vonné františky kužely Tekoucí dým

Vonné kužely, u nás také známé jako vonné františky, určené do stojanů na Tekoucí dým. Vonný františek v provedení tekoucí dým s vyvrtaným otvorem uvnitř vonného kužele se umístí (obvykle) na vršek stojanu (fontány). Při jeho hoření bude průběžně docházet k uvolňování dýmu, který bude padat dolů a podle výšky a konstrukce stojanu bude vytvářet efekt pomalého tekoucího dýmu. Více v naší minisérii.