Vonné františky kužely Tekoucí dým

Vonné kužely s efektem tekoucího dýmu jsou skutečně něco magického. Tyto malé zázraky, známé jako vonné františky, vytvářejí fascinující výjev, který Vás může přenést do světa snů. Představte si draka, jehož dech vytváří tekoucí dým, nebo vodopád, který se snáší jako mlha.

Jak to funguje? Je to jednoduché, ale zároveň působivé. Vonný františek v provedení tekoucí dým má vylisovaný otvor uprostřed. Umístí se na vršek speciálního stojanu na vonné kužely, u nás nazývaného FONTÁNA NA TEKOUCÍ DÝM. Pokud jej zapálíte a necháte doutnat, dým se pomalu uvolňuje a skrze otvor padá dolů a vytváří tak efekt pomalého tekoucího dýmu. Pokud si chcete prohlédnout nějaké video s tekoucím dýmem, najdete je níže nebo u jednotlivých stojanů. 

Intenzivní vůně kuželů provoní Váš interiér a přinese vám pocit relaxace. Fontány jsou nejen úžasným doplňkem k vytvoření pohodové atmosféry, ale také krásnou a efektní dekorací Vašeho domova. Pokud máte rádi zážitky, které spojují smysly, budete nadšeni.

Na našem eshopu najdete vždy podrobné pokyny k použití kuželů na tekoucí dým, které Vás provedou každým krokem. A pamatujte, abyste dosáhli požadovaného efektu, je nutno použít speciální stojan i františky.

V nabídce máme mnoho různých provedení kuželů - různé barvy i vůně. Můžete si vybrat jednodruhové balení, mix nejoblíbenějších vůní nebo kužely v ekonomickém balení. A pokud si nejste jisti, zkuste naše rencenze na tekoucí dým, které Vám mohou pomoci s výběrem. Ať už hledáte něco pro sebe nebo dárek pro milovanou osobu, naše františky jsou perfektním řešením.

Tak co na to říkáte? Připraveni si užívat vůně a krásný vizuální efekt jako nikdy předtím? 

Návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Tipy pro výběr 

Preferujete- li jemnější vůně, zvolte jedny z těchto kuželů: 

Vonné kužely Tekoucí dým dlouhé MIX 70ks nebo

Vonné kužely Tekoucí dým MIX 45ks

Ostatní - typicky indické vonné kužely - mají o něco silnější, intenzivnější aroma a hodí se zejména k provonění větších prostor.

Hledáte-li intenzivní přírodní (rostlinnou) vůni můžete vyzkoušet například rostliné vonné františky značky Stamford


Videoukázky

Najdete pod tématy:

tekoucí dým, vonné kužely, vonné františky, vonné kužely tekoucí dým

Doporučené produkty6