Vonné kužely Tekoucí dým (františky)

Vonné kužely, u nás také známé jako vonné františky, určené do stojanů na Tekoucí dým. Vonný františek v provedení tekoucí dým s vyvrtaným otvorem uvnitř vonného kužele se umístí (obvykle) na vršek stojanu (fontány). Při jeho hoření bude průběžně docházet k uvolňování dýmu, který bude padat dolů a podle výšky a konstrukce stojanu bude vytvářet efekt pomalého tekoucího dýmu. 

Vonná složka kuželů pak intenzivně provoní interiér. Fontány Tekoucí dým jsou ideální pro vytvoření pohodové atmosféry a voňavého osvěžení Vašeho domova, ale i jako krásná a efektní dekorace.

Vždy je nutno použít stojan i františky na tekoucí dým, s klasickými vonnými kužely požadovaného efektu nedosáhnete.

Vonné kužele Tekoucí dým se vyrábí v mnoha různých provedeních, tedy s mnoha různými vůněmi i barvami. Vyberte si jednodruhové balení, mix nejoblíbenějších vůní či nejlevnější kužely v ekonomickém balení.

Návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Videoukázky

Najdete pod tématy:

tekoucí dým, vonné kužely, vonné františky, vonné kužely tekoucí dým


Doporučené produkty6