Lapač snů - Váš osobní noční strážce

Odkryjte magii spánku a duchovní harmonie s naší unikátní kolekcí Lapačů snů. Každý lapač snů je ručně vytvořen s láskou a péčí, aby Vám zajistily klidný spánek a ochránily vaše sny. Zachyťte zlé sny a noční můry a ozdobte Váš domov našimi jedinečnými lapači snů – pro klidnou mysl a harmonické prostředí.

Články

Lapače snů - původ, význam prvků a návod k použití

Lapače snů - původ, význam prvků a návod k použití

Nemůžeme popřít, že spánek je pro nás více než jen regenerací. Je to brána do našeho podvědomí, kam nás mohou následovat jak andělé snů, tak démoni nočních můr. A právě zde na scénu vstupují lapače snů - dávní ochránci spících duší. Lapače snů, známé také jako mandaly snů, jsou amulety, které mají magickou sílu filtrování různých energií. Jsou to ochranné amulety proti zlým silám, negativním energiím a astrálním bytostem a kvazibytostem (chcete-li), které na nás mohou útočit zejména ve spánku. Více v naší minisérii.

Rádce

Jak vyrobit lapač snů?

Jak vyrobit lapač snů?

Vytvoření vlastního lapače snů je skvělý způsob, jak spojit kreativitu s duchovním rituálem. Připravte si nůžky či nůž a několik, nejlépe přírodních, prvků a otevřete svou mysl. Vezmeme Vás na magickou cestu tvorby od samotného základu lapače snů až po finální produkt. Návod na výrobu lapače snů najdete v naší minisérii.