Orgonity - orgonitové pyramidy, přívěsky, kužely a klíčenky

Orgonity jsou zcela jistě magické harmonizéry energie vyrobené z vybraných materiálů, jako jsou drahé kameny, křišťály, kovové střepy či pryskyřice. Orgonity, ať již ve formě pyramidy, kužele, přívěsku či klíčenky společně pracují na transformaci negativní energie na energii pozitivní. Všechny orgonity jsou vhodné pro meditaci, energetické léčení, a jako estetický a duchovní doplněk Vašeho domova či pracovního prostoru. Prozkoumejte naši nabídku a najděte ten pravý orgonit, který rezonuje s Vaší duší a přináší harmonii do Vašeho života.

Rychlé info
Orgonitová klíčenka MEDITACE 7 ČAKER 4 cmOrgonitová klíčenka MEDITACE 7 ČAKER 4 cm

Orgonitová klíčenka MEDITACE 7 ČAKER 4 cm

Vyprodáno
189 Kč
156,20 Kč bez DPH
Orgonitová klíčenka - přívěsek na klíče s motive Meditace 7 čaker, průměr disku 4 cm. Sedm odpovídajících úlomků vzácných kamenů.
Rychlé info SPEC.KUS
Orgonitová pyramida REIKY SYMBOLY 7cmOrgonitová pyramida REIKY SYMBOLY 7cm

Orgonitová pyramida REIKY SYMBOLY 7cm

Vyprodáno
649 Kč
536,36 Kč bez DPH
Magická orgonitová pyramida s kovovými pilinami, krystaly a kousky vzácných kamenů s posvátnými symboly Reiki, základna 7x7 cm.
Rychlé info
Orgonitové kyvadlo 7 ČAKER 45 mmOrgonitové kyvadlo 7 ČAKER 45 mm

Orgonitové kyvadlo 7 ČAKER 45 mm

Skladem
189 Kč
156,20 Kč bez DPH
Orgonitové kyvadlo s drobnými úlomky sedmi druhů vzácných kamenů a řetízkem zakončeným 7 barevnými čakrovými kuličkami, délka kyvadla 4,5…

Rádce

Orgonit a harmonizace energie pomocí orgonitů

Orgonit a harmonizace energie pomocí orgonitů

Orgonity jsou fascinující energetické nástroje, které nabízejí širokou škálu přínosů od neutralizace elektromagnetického záření až po zlepšení kvality spánku. V článku z naší minisérie se podíváme na to, co orgonity jsou, jak fungují, a jak je můžete využít ve svém každodenním životě.