Dopravci: zkrácená doba uložení - boxy 46-48 hodin, výdejny max. 5 dnů. Doručení dle depa D+2 až D+4. BOXy mohou být vytíženy, doručení na jiné místo nemůžeme nikterak ovlivnit. Děkujeme za včasné vyzvednutí.  

Indické vonné tyčinky značky Tribal Soul

Tribal Soul jsou 100% přírodní indické tyčinky vyrobené z bylin, koření, gumy, kůry stromů a esenciálních olejů. Všechny produkty jsou vyráběny z přírodních darů lesa a obsahují více než 90 % přírodního oleje. Výsledkem je podmanivá vůně výrobků šetrných k životnímu prostředí. Nejlepší koření, bylinky, květinové výtažky, exotické oleje a další přírodní složky jsou pečlivě vybírány a dovedně míchány tak, aby měly co nejpříznivější vliv spolus nádhernou vůní. Hari Darshan Sevashram Pvt. Ltd. je jedním z největších výrobců aromaterapeutických produktů, vonných látek a kadidel v Indii. Původně rodinný podnik z 18.stol. dnes zaměstnává více než tisíc spolupracovníků.

Rychlé info TOP 100
Indické vonné tyčinky Tribal Soul BÍLÁ ŠALVĚJ 15gr.Indické vonné tyčinky Tribal Soul BÍLÁ ŠALVĚJ 15gr.

Indické vonné tyčinky Tribal Soul BÍLÁ ŠALVĚJ 15gr.

Počet hvězdiček je 5 z 5
Vyprodáno
45 Kč (3,75 Kč/ks)
37,19 Kč bez DPH
Vůně Bílá šalvěj
Kvalitní indické vonné tyčinky Hari Darshan Tribal Soul White Sage s intenzivní vůní bílé šalvěje, 15gr. balení s peříčkem, cca 12 tyčinek.
Rychlé info
Indické vonné tyčinky Tribal Soul PALO SANTO 15gr.

Indické vonné tyčinky Tribal Soul PALO SANTO 15gr.

Vyprodáno
45 Kč (3,75 Kč/ks)
37,19 Kč bez DPH
Vůně Palo Santo
Kvalitní indické vonné tyčinky Hari Darshan Tribal Soul s magickou vůní Palo Santo, 15gr. balení s peříčkem, cca 12 tyčinek.