Vykuřovadla - vzácná dřeva (třísky, piliny, špalky)

Vykuřovací dřeva ze vzácných, posvátných nebo aromaterapeuticky vhodných stromů se používají ve formě dřívek, špalíčků, kousků, hrubých či jemných pilin. Dřeva palte ideálně na slídových plátcích (Mica), nikoliv na přímo na uhlíku. Lze také použít vykuřovací pícku, v případě dřívek a špalíčků je možno držet v ruce. Vykuřování je možno provádět jak za účelem očisty prostor nebo osob, pro zvýšení pohody, prohloubení relaxace a meditace, tak i v rámci terapeutických nebo náboženských rituálů. 

Rychlé info
PALO SANTO vykuřovací dřívka 25gr. (3-4 ks)

PALO SANTO vykuřovací dřívka 25gr. (3-4 ks)

Vyprodáno
139 Kč (5 559,99 Kč/kg)
114,88 Kč bez DPH
Očišťující vykuřovací dřívka Palo Santo I.jakosti v balení 25gr. (3-5 ks). Pomáhá také při odstranění stresu, napětí a smutku.
Rychlé info
PALO SANTO vykuřovací dřívka 50gr. (5-8 ks)

PALO SANTO vykuřovací dřívka 50gr. (5-8 ks)

Vyprodáno
275 Kč (5 500 Kč/kg)
227,27 Kč bez DPH
Očišťující vykuřovací dřívka Palo Santo I.jakosti v balení 50gr. (5-8 ks). Doporučujeme použít pravidelně k očistě prostor.

Rádce

Cedr - éterický olej i cedrové dřevo k vykuřování (Cedrus)

Cedr - éterický olej i cedrové dřevo k vykuřování (Cedrus)

Cedry jsou horské dlouhověké jehličnany mohutného vzrůstu, významnější jsou tři druhy -  Cedr libanonský (Cedrus libani, Libanon, Sýrie, Turecko), Cedr himálajský (Cedrus deodara; Pákistán, Indie, Nepál, Čína) a Cedr atlantský (Cedrus atlantica; Maroko, Alžírsko). V aromaterapii se používá jak esenciální olej z cedrové dřeva (zejména atlantský), tak i samotné dřevo stromu pro vykuřování (himalájský). Více v naší minisérii.


Palo Santo - svaté či posvátné dřevo nejen pro očistu

Palo Santo - svaté či posvátné dřevo nejen pro očistu

Palo santo, někdy také označované jako svaté (posvátné) dřevo, je dřevo získané ze stromů rodu Březule (konkrétně Bursera graveolens; někdy též pod shodným názvem najdeme ale i dřevo z Bulnesia sarmientoi - vera/verawood). Dřevo se obvykle používá pro výrobu vykuřovacích tyčinek/dřívek (případně třísek a hoblin), případně kadidel a jako esenciální olej. Na fyzické úrovni pomáhá při odstranění stresu, napětí, smutku a dalších emocionálních disbalancí. Na energetické úrovni je používáno k harmonizaci energií, odstranění negativních energií, případně entit ("zahánění zlých duchů"). Více v našem miniseriálu.