Indické vonné tyčinky Satya REIKI 15gr.

POSLEDNÍ ŠANCE
45 Kč s DPH 3 Kč/ks
Očekáváme 25/5 Sledovat dostupnost
Satya

Ručně vyráběné indické vonné tyčinky Satya Meditation z čistých bylinných extraktů a vonných olejů pro meditaci, 15gr. (cca 15kusů).  Více

Balení: 15 ks v baleníKód produktu: 142675 Doprava a platba

Ručně vyráběné indické vonné tyčinky Satya Meditation z čistých bylinných extraktů a vonných olejů pro meditaci, 15gr. (cca 15kusů). 

Okouzlující, Léčivý. 

Směs vonných tyčinek Reiki představuje jemnou vůní, která napomáhá v době fyzické nebo duševní nemoci a obnově emocionální pohody.

Tato směs může pomoci aktivovat přirozený léčebný proces a nejčastěji je používána během meditace a při praktikování REIKI.

Recyklovatelné obaly. 

Délka tyčinek: cca 22 cm.

Doba hoření: cca 30 minut.

Hmotnost balení: 15gr. netto (25 brutto).

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Hmotnost 15gr.
Vůně Směs
Původ Indie

Příslušenství7