Sada ČAKROVÝCH vonných františků se stojánky 7x10ks

TOP 100
129 Kč s DPH 1,84 Kč/ks
Vyprodáno Sledovat dostupnost
ARÔME

Krásná dárková sada čakrových vonných kuželů nebo-li františků se stojánky - dárkové balení 7 krabiček se stojánky, 7 vůní po 10ks. Více

Balení: 70 ks v baleníKód produktu: 142977 Doprava a platba

Krásná dárková sada čakrových vonných kuželů nebo-li františků se stojánky - dárkové balení 7 krabiček se stojánky, 7 vůní po 10ks.

Použijte pro meditaci, harmonizaci čaker, duchovní cvičení či relaxaci. Ideální jako dárek pro milovníky vůní a duchovně hledající.

Propojte se s Vaším duchovním Já, relaxujte a nechte se unášet.

Vůně: levandule, jasmín, eukalyptus, cedr, lotus (lotos), Ylang-Ylang, růže.

Balení: 7 krabiček v dárkovém balení, 7 barev a vůní se stojánky.

Návod k použití: 

Vonný kužel zapalte nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a položte na nehořlavý podklad, nejlépe na přiložený stojánek. Dbejte bezpečnostních pokynů. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat. Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že kužely jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící kužele bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Barva FialováModráOranžováSvětle zelenáZelenáČervenáŽlutá
Velikost bal. 70ks
Vůně Cedr, Eukalypt, Jasmín, Levandule, Lotos, Růže, Ylang Ylang