Sada ČAKROVÝCH vonných kuželů (františků) se stojánky 7x10ks


Cena
139 Kč s DPH
1,98 Kč/ks

Výrobce
ARÔME

Kód produktu
142977

Balení
70 ks v balení

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Krásná dárková sada čakrových vonných kuželů nebo-li františků se stojánky - dárkové balení 7 krabiček se stojánky, 7 vůní po 10ks. Více

Krásná dárková sada čakrových vonných kuželů nebo-li františků se stojánky - dárkové balení 7 krabiček se stojánky, 7 vůní po 10ks.

Použijte pro meditaci, harmonizaci čaker, duchovní cvičení či relaxaci. Ideální jako dárek pro milovníky vůní a duchovně hledající.

Propojte se s Vaším duchovním Já, relaxujte a nechte se unášet.

Vůně: levandule, jasmín, eukalyptus, cedr, lotus (lotos), Ylang-Ylang, růže.

Balení: 7 krabiček v dárkovém balení, 7 barev a vůní se stojánky.

Návod k použití: 

Vonný kužel zapalte nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a položte na nehořlavý podklad, nejlépe na přiložený stojánek. Dbejte bezpečnostních pokynů. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat. Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že kužely jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící kužele bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Parametry
Barva FialováModráOranžováSvětle zelenáZelenáČervenáŽlutá
Velikost bal. 70ks
Vůně Cedr, Eukalypt, Jasmín, Levandule, Lotos, Růže, Ylang Ylang