Dárkový tyčinkový aroma difuzér LEVANDULOVÝ ZÁHON 120ml

Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost
AWM

Prémiový dárkový aroma difuzér - komplet s náplní na 12 týdnů s uklidňující vůní levandule 120 ml.  Více

Kód produktu: 311479 Doprava a platba

Prémiový dárkový aroma difuzér - komplet s náplní na 12 týdnů s uklidňující vůní levandule 120 ml. 

Svěží levandulová vůně Vám připomene nádherná a uklidňující levandulová pole. Vůně je mimořádně uvolňující, relaxační.

Balení zahrnuje skleněný difuzér (nádobka) s vonnou náplní o obsahu 120ml a 8 stébel.

Stébla i náplň difuzéru lze po vyvonění vyměnit a difuzér použít opakovaně.

Tyčinky přirozeně absorbují vonnou tekutinu a poté ji uvolňují do vzduchu. Dopřejte si svěží a čistou vůni přírody po dlouhou dobu. Difuzér vypouští vůni do prostoru dle zvoleného dávkování, intenzitu vůně nastavíte dle počtu použitých tyčinek vložených do difuzézu. 

Návod k použití

Nádobku otevřete, vytáhněte zátku a do hrdla nádoby umístěte tyčinky, které budou postupně uvolňovat vůni difuzéru. Chcete-li dosáhnout rychlejšího uvolnění vůně, vyčkejte než tyčinky nasáknou vonným roztokem, otočte je a znovu vložte do skleněné nádoby difuzéru. Vždy se řiďte návodem na výrobku a bezpečnostními pokyny! Difuzér funguje na principu vzlínání, stačí jen tyčinky vložit do vonné esence, intenzitu si pak upravíte dle množství tyčinek v esenci. Dbejte na to, aby byl difuzér umístěn na stabilním povrchu, aby nedošlo k náhodnému rozlití náplně. Nepokládejte na naleštěné, nalakované nebo plastové povrchy. V případě rozlití náplně povrch otřete.

Bezpečnostní pokyny

Používejte pouze dle návodu. Uchovávejte mimo dosah zvířat a dětí. Uchovávejte mimo dosah zdroje ohně. Umyjte si ruce po použití. Rozlitá kapalina může způsobit trvalé poškození povrchu, v případě rozlití okamžitě otřete povrch. Ujistěte se, že difuzér stojí na plochém a stabilním povrchu. V případě jeho rozlití rychle povrch otřete. Nekonzumujte. Zdraví škodlivý při požití. Dráždí oči a pokožku. Zasažené oči okamžitě propláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Může vyvolat alergickou reakci. Při požití ihned kontaktujte lékaře. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Složení výrobku a bezpečnostní list najdete v sekci dokumentů.

Barva Fialová
Materiál Dřevo, Plast, Sklo
Obsah 120ml
Vůně Levandule
Původ Velká Británie