Dárková sada přírodních indických vonných tyčinek AROMATERAPIE 6x8ks

169 Kč s DPH 3,52 Kč/ks
Očekáváme 25/5 Sledovat dostupnost
Stamford

Elegantní dárková sada indických vonných tyčinek značky Stamford Aromaterapie se šesti různými baleními tyčinkami po 8 kusech v dárkové krabičce se závěsem. Více

Balení: 48 ks v baleníKód produktu: 142401 Doprava a platba

Dárková sada přírodních indických vonných tyčinek Aromaterpaie je výjimečná sbírka, která spojuje starodávné tradice s moderními poznatky aromaterapie. Tato sada, obsahující šest různých druhů tyčinek po osmi kusech, je vytvořena tak, aby podporovala Vaše smysly a pomáhala v různých aspektech života.

Meditace - Vanilka, Santalové Dřevo, Heřmánek: Tato kombinace Vás uvede do hlubokého stavu meditace. Vanilka zklidňuje, santalové dřevo podporuje duchovní jasnost a heřmánek přináší pocity mír.

Smyslnost - Ylang Ylang, Muškátový Oříšek, Pačuli: Tyto tyčinky probudí Vaši smyslnost. Ylang Ylang stimuluje emoce, muškátový oříšek zvyšuje energii a pačuli působí afrodiziakálně.

Energie - Citron, Limetka, Grep: Pro ty dny, kdy potřebujete dodatečný přísun energie. Citron a limetka osvěžují a povzbuzují, zatímco grep dodává jasnost mysli.

Proti Stresu - Levandule, Pomerančové Květy, Tymián: Ideální pro uvolnění napětí a stresu. Levandule a pomerančové květy uvolňují, tymián pomáhá při relaxaci.

Osvěžující - Máta, Šalvěj, Hřebíček: Osvěžující vůně, které pročistí Vaši mysl a prostor kolem Vás. Máta je revitalizující, šalvěj čistí a hřebíček povzbuzuje.

Relaxace - Skořice, Cedrové Dřevo, Pačuli: Tato směs je perfektní pro večerní relaxaci. Skořice zahřívá, cedrové dřevo přináší pocit klidu a pačuli uvolňuje napětí.

Každá vůně byla pečlivě poskládána tak, aby poskytovala maximální terapeutický účinek a je tak ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat různé aspekty aromaterapie nebo hledají přirozenou cestu k lepšímu fyzickému i duševnímu zdraví. Tato sada je nejen krásným dárkem pro milovníky přírodních vůní, ale také úžasným doplňkem pro každý domov.

Vyrobeno z přírodních mateirálů, jemně parfémováno. Recyklovatelný obal. 

Přibližná doba hoření tyčinky: 30 minut

Hmotnost balení: 120 gr.(brutto). 

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností! 

Velikost bal. 48ks
Vůně Bílá šalvěj, Cedr, Citrusy, Citrón, Grep, Levandule, Máta, Pačuli, Santalové dřevo, Skořice, Vanilka, Ylang Ylang
Původ Indie

Příslušenství5