Dárková vonná svíčka se dvěma knoty FOLLOW YOUR DREAMS 300 g

209 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
Bartek

Dárková vonná svíčka Follow your Dreams (Následuj své sny) v dárkové krabičce s tropickou vůní manga, kokosu a citrusů, dva knoty, 300 gr. Více

Kód produktu: 230166 Doprava a platba

Hledáte něco, co Vám dodá odvahu následovat své sny a zároveň provoní Váš domov nezapomenutelnou vůní? Naše nová svíčka Follow Your Dreams je přesně to, co potřebujete na své životní cestě. Svíčka Follow your Dreams Vás zavede na exotickou dovolenou, aniž byste museli opustit svůj domov. Představte si vůni manga, kokosu a citrusů, která Vás omámí a vezme Vás na tropický ostrov plný dobrodružství.

Její nádherná růžově (oranžově-růžová, no jo, chlapy a barvy) barva dodá každému prostoru život a pozitivní energii. Můžete ji umístit na stůl, komodu nebo třeba do ložnice, kde bude nejen voňavou ale i vizuální dominantou.

Svíčka má dva knoty a ty představují dvojnásobnou silu. Když hoří, vytváří fascinující dvojitý plamen, který Vás okouzlí a stane se středem pozornosti.

Follow Your Dreams je nejen krásná a vonná, ale také inspirující. Díky svému designu a vůni je ideálním dárkem pro každého, kdo potřebuje postrčit k naplnění svých snů.

Takže, jste připraveni začít následovat své sny? Už žádné výmluvy, zapalte svíčku, relaxujte a pusťte se do toho!

Doba hoření: cca 40 hodin. 

Váha vosku: 300 gr.

Brutto hmotnost: 770 gr.

Při používání svíček vždy dodržujte bezpečnostní pokyny!

Dodržujte symboly s instrukcemi. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Svíčku umístěte rovně na nehořlavý, hladký povrch. Nepoužívejte svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Nenechávejte svíčku v průvanu. Hořící svíčku nepřenášejte, ani s ní nepohybujte. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dbejte na to, aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso. Plamen vždy uhaste, nesfoukávejte. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Dbejte opatrnosti, sklo může být velmi horké! 

Doba hoření 40hod.
Velikost bal. 1ks
Vůně Citrusy, Kokos, Mango
Původ Polsko

Alternativní9