Dárková vonná svíčka se dvěma knoty JUST SMILE 300 g

Bartek

Dárková vonná svíčka Just Smile (Usmívejte se prosím) v černém provedení v dárkové krabičce se sladkou vůní broskví a karamelu a dvěma knoty, 300 gr. Více

Kód produktu: 230165 EAN: 5906927033075 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Zapomeňte na stres a usmívejte se s naší novou dárkovou vonnou svíčkou "Just Smile" z řady DECORATIVE. Jak název napovídá, svíčka je navržena tak, aby Vám přinášela radost a pohodu. A věřte nám - zamilujete si ji hned poo pár vteřinách. Just Smile Vás totiž okouzlí sladkými tóny broskve a karamelu. Je to vůně, která vás pohladí po duši a přivede Vás do stavu blaženosti. 

Svíčka je navíc provedena v atraktivním černém designu, a to jak samotný svícen, tak i dárková krabička. 

Co řadu Decorative odlišuje, jsou dva knoty. Dva knoty představují dvojnásobnou sílu vůně a dvojnásobný vizuální efekt. Když oba knoty hoří, svíčka vytváří krásný dvojitý plamen, který je radost sledovat.

Se svou elegantní prezentací a jedinečnou vůní je Just Smile ideálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Proč neudělat radost sobě nebo svým blízkým?

Tak co, připraveni načerpat novou energii a dodat svému životu trochu té sladké magie? 

Doba hoření: cca 40 hodin. 

Váha vosku: 300 gr.

Brutto hmotnost: 770 gr.

Při používání svíček vždy dodržujte bezpečnostní pokyny!

Dodržujte symboly s instrukcemi. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Svíčku umístěte rovně na nehořlavý, hladký povrch. Nepoužívejte svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Nenechávejte svíčku v průvanu. Hořící svíčku nepřenášejte, ani s ní nepohybujte. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dbejte na to, aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso. Plamen vždy uhaste, nesfoukávejte. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Dbejte opatrnosti, sklo může být velmi horké! 

Doba hoření 40hod.
Velikost bal. 1ks
Vůně Broskev, Karamel
Původ Polsko

Alternativní4