Exkluzivní dárková vonná svíčka For Her PRO NI 220gr.

175 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
Bartek

Exkluzivní dárková vonná svíčka Bartek For Her v bílém provedení v dárkové krabičce s vůní pomerančových květů, vanilky, karamelu, pačuli a čokolády, 220gr. Více

Kód produktu: 233146 Doprava a platba

Exkluzivní dárková vonná svíčka Bartek For Her v bílém provedení v dárkové krabičce s vůní pomerančových květů, vanilky, karamelu, pačuli a čokolády, 220gr.

Svíčka je ukryta v dárkové krabičce. 

Intentivní exkluzivní vůně parfému.

Doba hoření: cca 43 hodin. 

Váha vosku: 220gr.

Při používání svíček vždy dodržujte bezpečnostní pokyny!

Dodržujte symboly s instrukcemi. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Svíčku umístěte rovně na nehořlavý, hladký povrch. Nepoužívejte svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Nenechávejte svíčku v průvanu. Hořící svíčku nepřenášejte, ani s ní nepohybujte. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dbejte na to, aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso. Plamen vždy uhaste, nesfoukávejte. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Dbejte opatrnosti, sklo může být velmi horké! 

Doba hoření 43hod.
Velikost bal. 1ks
Vůně Ovoce, Pačuli, Pomeranč, Vanilka
Původ Polsko

Alternativní9