Exkluzivní dárková vonná svíčka For Him PRO NĚHO 220gr.

Bartek

Exkluzivní dárková vonná svíčka Bartek Noir For Him v černém provedení v dárkové krabičce s vůní citrusů, dřeva, pižma, bergamotu a šalvěje, 220gr. Více

Kód produktu: 233145 EAN: 5901685074162 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Exkluzivní dárková vonná svíčka Bartek Noir For Him v černém provedení v dárkové krabičce s vůní citrusů, dřeva, pižma, bergamotu a šalvěje, 220gr.

Svíčka je ukryta v dárkové krabičce. 

Intentivní exkluzivní vůně parfému.

Doba hoření: cca 43 hodin. 

Váha vosku: 220gr.

Při používání svíček vždy dodržujte bezpečnostní pokyny!

Dodržujte symboly s instrukcemi. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Svíčku umístěte rovně na nehořlavý, hladký povrch. Nepoužívejte svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Nenechávejte svíčku v průvanu. Hořící svíčku nepřenášejte, ani s ní nepohybujte. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Dbejte na to, aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso. Plamen vždy uhaste, nesfoukávejte. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Dbejte opatrnosti, sklo může být velmi horké! 

Doba hoření 43hod.
Velikost bal. 1ks
Vůně Bílá šalvěj, Citrusy, Dřevo, Pižmo
Původ Polsko

Alternativní5