Orgonitové kyvadlo TYGŘÍ OKO 7 ČAKER 45 mm

189 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Orgonitové kyvadlo s úlomky tygřího oka a řetízkem zakončeným 7 barevnými čakrovými kuličkami, délka kyvadla 4,5 cm / 19 cm. Více

Kód produktu: 780056 Doprava a platba

Orgonitové kyvadlo s úlomky tygřího oka a řetízkem zakončeným 7 barevnými čakrovými kuličkami, délka kyvadla 4,5 cm / 19 cm. 

Orgonitové kyvadlo s tygřím okem je fascinujícím nástrojem, jehož význam přesahuje hranice běžného kyvadla. Skládá se z katalyzované živice ze skleněných vláken, kovových hoblin a úlomků tygřího oka. Tygří oko je drahý kámen známý svou schopností odrazit negativní energii a přinést rovnováhu a klid. Kombinace orgonitu a tygřího oka tak tvoří nástroj s vysokou energetickou rezonancí.

Kyvadlo využívá orgonitové schopnosti transformovat orgonovou energii a neutralizovat elektromagnetický smog, zatímco tygří oko přidává další rozměr spirituální ochrany a intuice. Výsledkem je energeticky vysokofrekvenční nástroj, který lze použít v různých formách duchovního šetření, od dotazování po energetické léčení.

Jen jako u jiných orgonitových předmětů, i toto kyvadlo působí jako magnet pro pozitivní energii. Mnoho uživatelů zaznamenalo zvýšenou citlivost a přesnost při používání orgonitového kyvadla ve srovnání s tradičními nástroji. 

Navíc tygří oko je známé svou schopností posílit osobní sílu a odvahu, což z tohoto kyvadla dělá skvělý nástroj nejen pro energetickou diagnostiku, ale i pro osobní rozvoj. Když je kyvadlo používáno s úmyslem a respektem, může významně přispět k prohloubení Vaší duchovní praxe.

Ve světle těchto vlastností se orgonitové kyvadlo s tygřím okem jeví jako nezbytný doplněk pro každého, kdo se zajímá o energetickou harmonizaci a duchovní růst

Upozornění: Každý kus je originál, orgonity také mohou vykazovat různé dorbné nepřesnoti dané způsobem výroby (linie v pryskyřici, drobné úlomky z obsažených materiálů apod.) bez vlivu na funkčnost.

Netto hmotnost: 15 gr.

Kámen Tygří oko
Materiál Kov, Kámen, Orgonit, Měď
Velikost bal. 1ks
Původ Indie