Rostlinné vonné tyčinky Stamford Svěží LEVANDULE 20ks

45 Kč s DPH 2,25 Kč/ks
Vyprodáno Sledovat dostupnost
Stamford

Prémiové ručně rolované vonné tyčinky Stamford vyráběné pouze z pryskyřic a částí rostlin, intenzivní levandulová vůně, 20ks. Více

Balení: 20 ks v balení Kód produktu: 142403 Doprava a platba

Prémiové ručně rolované vonné tyčinky Stamford vyráběné pouze z pryskyřic a částí rostlin, intenzivní levandulová vůně, 20ks.

Inovovaná řada přírodních indických vonných tyčinek od oblíbeného výrobce Stamford London.

Tyčinky obsahují oproti klasickým výrobkům více pryskyřic a rostlinného podílu, jejich vůně je tedy plnější, přírodnější a déletrvající.

100% vegan, cruelty free (bez krutosti).

Levandule patří k neoblíbenějším bylinkám a je i jedním ze symbolů aromaterapie. Používání levandule je doloženo již ze starého Říma, a to jak při koupelích, tak proti kašli či v kuchyni. Jde o silně aromatickou bylinu, jejíž vůně i po usušení přetrvává velmi dlouhou dobu. V minulosti tak byla používána jako osvěžovač vzduchu, na provonění prádla, jako ochrana před hmyzem, zejména proti molům apod. Sušené květy se pak úspěšně používají na přípravu čaje či jako náplň spacích a relaxačních polštářků, případně vonných sáčků.     

Levandule k vykuřování je ideální pro použití v ložnicích a obecně všude tam, kde je potřeba vyčistit prostor od negativních energií, navodit harmonickou, klidnou atmosféru, svěží vzduch, pohodu a klidný spánek.

Levandule je vhodná na zklidnění, nespavost, neklid, úzkostné poruchy, třes, má mírný antidepresivní účinek, "zlepšuje náladu", může pozitivně působit při bolestech hlavy, migrénách, návalech a menstruačních bolestech. Obsažené látky mohou mít vliv na krevní oběh/tlak (zpomalení tepu a snížení krevního tlaku). 

Balení: 20 ks vonných tyčinek.

Délka tyčinek: cca  23 cm.

Doba hoření: cca 30 minut.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

      

Velikost bal. 20ks
Vůně Levandule
Původ Indie

Příslušenství7

Alternativní5