Vonné tyčinky s keramickou vázou Brait VIVIENNE 75ml

Brait

Aroma difuzér Brait Home Sweet Home Vivienne Fruity Musky - komplet keramická váza (šedá) se 4 vonnými tyčinkami, 75ml. Více

Kód produktu: 311160 EAN: 5908241723250 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Aroma difuzér Brait Home Sweet Home Vivienne Fruity Musky - komplet keramická váza (šedá) se 4 silnými vonnými tyčinkami. 

Vůně: Fruity Musky (ovoce a pižmo).

Keramický difuzér v šedé barvě je krásnou dekorací do každého interiéru. Do difuzéru stačí vložit vonné tyčinky z balení, ty jsou nasáklé vonnou esencí, kterou začnou postupně uvolňovat do prostoru tak, aby vydržela co nejdéle a její intenzita zůstala stále stejně příjemná. Působí nekolik týdnů v závislosti na prostředí. 

Obsah balení:
- keramická vázička (difuzér pro vložení vonných tyčinek)
- 4 kusy vonných tyčinek.

Objem náplně: 75ml

Složení/alergeny: parfém, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, amyl cinnamal, limonene (blíže viz štítek).

NÁVOD K POUŽITÍ
Použijte ochranné rukavice. Vyjměte vázičku a tyčinky z obalu, difuzér umístěte na vhodné místo. Rozstřihněte obal tyčinek, tyčinky vložte do keramické vázičky. Vždy se řiďte návodem na výrobku a bezpečnostními pokyny! Dbejte na to, aby byl difuzér umístěn na stabilním povrchu, aby nedošlo k pádu. V případě kontaktu tyčinek s povrchem ihned utřete vlhkým hadrem. 

Bezpečnostní pokyny:
Používejte pouze dle návodu. Umyjte si ruce po použití. V případě kontaktu tyčinek s povrchem okamžitě otřete vlhkým hadříkem. Ujistěte se, že difuzér stojí na plochém a stabilním povrchu. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Několik minut opatrně oplachujte vodou. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Barva Šedá
Obsah 75ml
Vůně Ovoce, Pižmo
Původ Polsko