Elektrický ohřívač vonných vosků AirWick sada BÍLÝ 220V

TOP 100
299 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AirWick

Startovní sada pro vonné vosky - elektrický ohřívač vonných vosků AirWicks se 2 ks vonného vosku s vůní pomeranče a guajakového dřeva. Více

Kód produktu: 110386 Doprava a platba

Startovní sada pro vonné vosky - elektrický AirWicks Wax Melt Complete se dvěma kusy vonného vosku se speciální vůní červeného pomeranče a guajakového dřeva.

Ohřívač vonných vosků lze použít místo klasické aromalampy, postačí vložit vosk do misky a zapojit do elektrické zásuvky. Nepoužívá se tedy otevřený oheň čajové svíčky.

Sada obsahuje strojek (ohřívač) s keramickou miskou pro tavení vosku a 2 kusy vosku (22gr.).

Jedna kostička vonného vosku vydrží asi 20 hodin.

Složení vosku/alergeny: Hydrogenovaný palmový olej, parafinový vosk, parfém, mikrokrystalický vosk, benzylbenzoát, SYNTETICKÝ VOSK, Cinnamal, Linalool, Eugenol, Baktrizol, Limonene, Barvivo, Citral, alpha-Methylcinnamaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.

Elektrokomponenty: 110-240 V AC, 50-60 Hz, 11 W.

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Přečtěte si leták s pokyny a dodržujte je.  Odlomte jednu tavnou dávku. Umístěte tavnou dávku vosku Air Wick do horní nahřívací misky ohřívače. NEPOUŽÍVEJTE více než jeden tavný vosk najednou. NEPŘIDÁVEJTE vodu ani vonné oleje. Nevkládejte do vosku žádné předměty. Připojte ohřívač k elektrické síti a tlačítko zapněte do polohy „i“. Nedoporučuje se používat přístroj bez voskové náplně. V nahřívací misce se vosk rozpustí a začne do vzduchu uvolňovat vůni. Pokud se vůně již neuvolňuje, vypněte zařízení a před přesunem nechte vosk zchladnout. Chcete-li nahřívací misku vyčistit, vypněte ji ze zásuvky. Nechte nahřívací misku zchladnout. Vytlačte vosk z nahřívací misky. Je-li to nutné, použijte tupý dřevěný nebo pryžový nástroj. NEPOUŽÍVEJTE brusné čisticí prostředky ani nástroje, které by nahřívací misku mohly poškrábat. Vosk zlikvidujte v souladu s místními požadavky na likvidaci odpadu. Vosk NESPLACHUJTE do kuchyňského dřezu ani toalety. Potřebujete-li misku vyčistit, použijte teplou vlhkou houbičku s mýdlem nebo měkký hadřík. Při čištění jednotky NEPOUŽÍVEJTE brusné čisticí prostředky. NIKDY NEPONOŘUJTE DO VODY. Otřete dosucha měkkým hadříkem. Nepřesunujte ani neukládejte, dokud je miska ještě horká. Elektronické zařízení recyklujte v souladu s místními nařízeními. V případě zasažení pokožky horkým voskem omyjte velkým množství vody a mýdla. Při podráždění vyhledejte lékaře. V případě požití vosku okamžitě přivolejte lékaře. 

Bezpečnostní upozornění:

Vnější strana odnímatelné misky má teplotu nižší než 65°C (při předpokládané pokojové teplotě 25°C), díky tomu přístroj lze provozovat v domácnosti. Provozní teplota červené kovové desky nahoře na keramické základně je ale asi 120°C, není bezpečné se jí dotýkat. Pro připomenutí je na desce červený varovný symbol. Teplota tekutého vosku je na různých místech 60–90 °C. Nepoužívejte více než jednu tavnou voskovou tyčinku. Pokud se vůně již neuvolňuje, vypněte zařízení a před přesunem nechte vosk zchladnout. Pro dosažení zajímavých vůní nemusíte tyčinky kombinovat: Life Scents je skutečně první neustále se měnící vůně, která věrněji napodobuje zážitky ze skutečného života. Před přidáním nové voskové tyčinky se doporučuje spotřebovat stávající. Když se vůně již neuvolňuje, zařízení vypněte a nechejte vosk před vytlačením z ohřívače zchladnout. K vytlačení vosku můžete použít tupý kus dřeva nebo pryž a k vyčištění mísy z vnitřní a vnější strany houbu navlhčenou teplou mýdlovou vodou.

Barva Bílá
Velikost bal. 1ks
Původ Čína