Indické vonné tyčinky Golden Nag CHAMPA 15gr.

49 Kč s DPH 3,26 Kč/ks
Vyprodáno Sledovat dostupnost
Vijayshree Fragrance

Prémiové indické vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag vonné tyčinky s klasickou indickou směsnou vůní Nag Champa. 100% přírodní. Více

Balení: 15 ks v balení Kód produktu: 141784 Doprava a platba

Prémiové indické vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag vonné tyčinky s klasickou indickou směsnou vůní Nag Champa.

Jedná se o speciální vonné tyčinky obsahující extrakty z plumérie, také známé jako Frangipani. Tyčinky sou speciálně vytvořeny a smíchány s polotekutou pryskyřicí získanou ze stromu Ailanthus Malabarica, která jim dodává charakteristickou krémovou barvu a vlhkost. Takováto směs má podle tradic schopnost přitahovat a udržet štěstí a pozitivní energie. 

Golden Nag vonné tyčinky jsou jedny z nejoblíbenějších vonných tyčinek na světě, neboť nabízejí zcela jedinečnou, podmanivou a okouzlující vůni. Prémiové koření, rostlinné extrakty, exotické esenciální oleje a další 100% přírodní složky jsou pečlivě sklízeny a kombinovány tak, aby mohla být maximalizován jejich pozitivní účinek.

Esence/vůně:  Nag Champa.

Balení: 15 ks vonných tyčinek.

Hmotnost balení: 15gr.

Doba hoření: cca 30 minut.

Délka: 20 cm.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností! 

Hmotnost 15gr.
Velikost bal. 15ks
Vůně NagChampa
Původ Indie

Příslušenství7

Alternativní2