Indické vonné tyčinky Vedic BÍLÁ ŠALVĚJ 15gr.

45 Kč s DPH 3,75 Kč/ks
Očekáváme 25/5 Sledovat dostupnost
Aromatika

Vonné tyčinky Aromatika Vedic vyráběné dle tradic védských učení s přírodní bílou šalvějí, 15gr., cca 12 ks. Pro meditace, aromaterapii nebo jógu. Více

Balení: 12 ks v baleníKód produktu: 141821 Doprava a platba

Vonné tyčinky Vedic vyráběné dle tradic dávných védských učení - směs himalájských bylin, 12 kusů v balení.

Vonné tyčinky Aromatika Vedic White Sage lze použít pro meditace, aromatizaci, aromaterapii nebo jógu. Jsou připraveny z jemné směsi přírodních ingrediencí, jako je Halmaddi a čistý přírodní bílý šalvějový olej.

Prykyřice bílé šalvěje může být požehnáním pro ty, kteří mají astma, alergie, bronchitidu a další dýchací potíže (tvrzení výrobce). Pomůže vám potlačit pocity podrážděnosti a agresivity, podpoří otevřenost a soucit a prohloubí meditaci. Naplní Váš dům pozitivní energií. Máte-li jakékoli obavy z negativní minulosti nebo energií spojených s novým nebo neznámým, pálení těchto tyčinek Vám může pomoci přinést klid (tvrzení výrobce).

Vonné tyčinky Vedic jsou vyráběny citlivě dle tradic dávných hinduistických védských učení ve městě Jaipur společností Aromatika.

Neobsahují žádné toxické látky a chemikálie. Výrobky jsou 100% ekologické a bezpečné.

Balení: 15gr. vonných tyčinek (cca 12 ks).

Délka tyčinek: cca 21 cm.

Doba hoření: cca 20 minut.

Netto hmotnost: 15gr.

Brutto hmotnost: 28gr.

Bezpečnostní upozornění:

Dodržujte bezpečnostní opatření. Nedodržení instrukcí může způsobit požár nebo poranění. Ujistěte se prosím, že tyčinky jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Jednotlivou vonnou tyčinku umístěte do odpovídajícího stojánku na vonné tyčinky, zapalte, nechte chvíli rozhořet, následně proudem vzduchu (ovíváním, sfouknutím) uhaste plamen a nechte tyčinku pouze doutnat. Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat, hrozí možnost popálení. Nikdy nenechávejte hořící tyčinky bez dozoru! Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly výrobek používat s opatrností!

Velikost bal. 12ks
Vůně Bílá šalvěj
Původ Indie

Příslušenství7

Alternativní12