Vykuřovací sada - kalíšky s pryskyřicí KADIDLO 12ks

165 Kč s DPH 13,75 Kč/ks
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Vykuřovací sada - 12 kusů vykuřovacích kalíšků s vonnou pryskyřicí (kadidlo) a kovovým stojanem. Více

Balení: 12 ks v balení Kód produktu: 190822 Doprava a platba

Vykuřovací sada - 12 kusů vykuřovacích kalíšků s vonnou pryskyřicí, kadidlem (Frankincense) a kovovým stojanem. 

Jednoduché použití, není třeba použít další pomůcky jako je kadidelnice apod. Velmi intenzivní vůně, vhodná zejména pro čištění prostor.

Kadidlo je kaučukovitá aromatická (klejo)pryskyřice, která je získávána ze stromů kadidlovníků (Boswellia). Klasické kadidlo je získáváno nejčastěji z kadidlovníku pravého (Frankincense, Boswellia sacra/carteri), jeho vůně je pak kořenitá, balzamická, mírně sladká a hřejivá. Oblíbené též kadidlo z Indie - "Indické olibanum" z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), které má pak pak výrazný citrusový a dřevitý nádech.

Obecně napomáhá fyzické a duševní relaxaci, zmírňuje stres, zklidňuje mysl, pomáhá při úzkosti, depresích a nespavosti.  Díky antiseptickým a antibakteriálním vlastnostem je vhodné pro čištění prostor. Doporučujeme zejména pro posvátné obřady, rituály, očistu prostor, případně meditace a práci s energiemi.  Kadidlo je vhodné i na obtíže dýchacího systému, neboť mj. zpomaluje a prohlubuje dýchání.

Složení (kadidla): pryskyřice (56%), pryž, kyselina acetyl-boswellová, acid 4-O-methyl-glucuronic,incensole acetát, felandren.

Hmotnost (1 kalíšek): cca 10gr.

Hmotnost (balení): 215 gr. brutto.

Obsah balení: 12 kusů kalíšků (dřevěné uhlí), směs pryskyřic ve formě větších zrnek, kovový stojan. 

Návod k použití vonných pryskyřiných kalíšků

Zapalte obsah kalíšku (kadidlo/pryskyřici) a jakmile dojde k rozpálení kadidla, celý kalíšek umístěte na přiložený stojánek a na vhodnou nehořlavou podložku, případně do kadidelnice. Nikdy nepokládejte stojánek ani samotný kalíšek na nábytek nebo jakékoliv hořlavé předměty. Používejte jen ve větraných (větreatelných) prostorech - podle účelu nechte prostředí naplnit aromatickým dýmem (při čištění), případně si vytvořte příjemnou atmosféru (meditace, jóga apod.) tak, aby se Vám dobře dýchalo. Případné zbytky pečlivě uhaste, dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s ohněm a zápalnými předměty. Není určeno ke konzumaci. Chraňte před dětmi. 

Bylina Kadidlovník pilovitý
Bylina (lat.) Boswellia serrata
Hmotnost 125gr.
Původ Indie