Vykuřovací sada - kalíšky s pryskyřicí MYRHA 12ks

AKCE -53% RUČNÍ výroba VÝPRODEJ
8 VONÍTEK do věrnostního systému

Balení: 12 ks v baleníVýrobce: AromatikaKód produktu: VYK0824Doprava a platba

Původní cena 179 Kč. Ušetříte 53% (94 Kč) 85 Kč 7,08 Kč/ks

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vykuřovací sada - 12 kusů vykuřovacích kalíšků Aromatika s vonnou pryskyřicí (myrha) a kovovým stojanem. Více

Vykuřovací sada - 12 kusů vykuřovacích kalíšků Aromatika s vonnou pryskyřicí - směs s myrhou (Commiphora) a kovovým stojanem. 

Jednoduché použití, není třeba použít další pomůcky jako je kadidelnice apod. Velmi intenzivní vůně, vhodná zejména pro čištění prostor.

Myrha je vynikajícím aromaterapeutickým prostředkem pro očistu prostor, neboť uvolňuje velké množství negativních iontů, čistí negativní energie, má i protizánětlivé a dezinfekční účinky. Její použití je doloženo již ze starověkého Egypta, myrha je také jedním z darů Tří králů (dle Bible). Myrha byla používána také jako balzamovací mast a při chrámových obřadech je používána jako součást kadidel dodnes. 

Díky obsahu éterických olejů má dezinfekční, čistící a uklidňující účinky. Spalováním uvolňuje éterický olej bohatý na ketony, steroly a seskviterpeny do vzduchu, který čistí prostředí a dezinfikuje dýchací cesty. Má spíše uklidňující (až tlumící) účinek, pomáhá proti stresu, shonu, negativním emocím, zlobě, smutku apod. Může tlumit sexuální touhu.

Vůně myrhy je ostrá, pryskyřičná, mírně nahořklá a při jejím pálení vzniká poměrně těžký a hořký kouř. Obecně jej lze považovat za očistný, ochranný, případně spirituální.

Vykuřovací kalíšky (dřevěné uhlí) obsahují vonné pryskyřice ve formě velkých zrn, zde jde zejména o indickou myrhu, která svou kouzelnou a teplou vůní výborně pomáhá při relaxaci a je považována za harmonizační prvek zejména pro ženskou energii.  

Doporučujeme zejména pro posvátné obřady, rituály, očistu prostor, případně meditace a práce s energiemi.

Hmotnost (1 kalíšek): cca 10gr.

Hmotnost (balení): 215 gr. brutto.

Obsah balení: 12 kusů kalíšků (dřevěné uhlí), směs pryskyřic ve formě větších zrnek, kovový stojan. 

Návod k použití vonných pryskyřiných kalíšků

Zapalte obsah kalíšku (kadidlo/pryskyřici) a jakmile dojde k rozpálení kadidla, celý kalíšek umístěte na přiložený stojánek a na vhodnou nehořlavou podložku, případně do kadidelnice. Nikdy nepokládejte stojánek ani samotný kalíšek na nábytek nebo jakékoliv hořlavé předměty. Používejte jen ve větraných (větratelných) prostorech - podle účelu nechte prostředí naplnit aromatickým dýmem (při čištění), případně si vytvořte příjemnou atmosféru (meditace, jóga apod.) tak, aby se Vám dobře dýchalo. Případné zbytky pečlivě uhaste, dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s ohněm a zápalnými předměty. Není určeno ke konzumaci. Chraňte před dětmi. 

Parametry
Bylina Myrhovník pravý
Bylina (lat.) Commiphora myrrha
Hmotnost balení 125gr.
Země původu Indie