Vonné vosky jsou výbornou alternativou k vonným svíčkám i esenciálním olejům. Velmi intenzivně provoní interiér. Ideální je použití vosku v aromalampě, a to tzv. na sucho. Vosk nebo jeho část vložte do misky aromalampy (bez vody) a pod miskou zapalte čajovou svíčku. Vosk se během několika minut úplně rozpustí a z celé hladiny se uvolňují vonné esence. Vosk vydrží poměrně dlouhou dobu, samotný se prakticky neodpařuje, pouze slábne intenzita vůně (obsažených esencí). Po vyhoření svíčky vosk opět ztuhne a je možno jej použít opakovaně. Potřebujete-li vosk plně odstranit, vložte misku nebo aromalampu do mrazáku, vosk se následně lehce vyloupne, podle typu misky lze často vosk jednoduše "vyloupnout" i při běžném zchladnutí. Zbytek vosku je možno použít také k provonění skříní, šuplíků apod. Vosky lze kombinovat - pozor na objem, aby miska po roztavení vosků nepřetékala.

Upozornění: vždy dodržujte bezpečnostní pokyny. Nevylévejte rozteklý vosk, hrozí popálení. 

Rychlé info
Vonný vosk parafínový Creations BALANCE MIX 8ks 52gr.

Vonný vosk parafínový Creations BALANCE MIX 8ks 52gr.

Vyprodáno
69 Kč
Barva FialováHnědáČervená
Vůně Levandule, Mix, Růže, Santalové dřevo
Kvalitní vonný vosk Bolsius Creations Wax Melts v balení 8 ks (růže, santalové dřevo, levandule) pro vytváření vlastních aroma kompozic.
Rychlé info
Vonný vosk parafínový RELAX MIX 4+4ks

Vonný vosk parafínový RELAX MIX 4+4ks

Skladem
69 Kč
Barva FialováHnědá
Vůně Levandule, Santalové dřevo
Kvalitní vonný vosk Bolsius Aromatic v kombinovaném balení Relax & Rewind po 4 kusech (2x4) s příjemnou vůní levandule a santalového dřeva.