Tyčinkové aroma difuzéry - tyčinky a stébla - LIKVIDACE ZÁSOB

Aroma difuzéry zahrnují celou škálu produktů, které umožní šetrně uvolňovat esenci vonných olejů, směsí či vonných vosků do prostoru a provonět tak interiér, nebo využívat aromaterapeutických účinků esenciálních olejů. Některé z nich rozptylují oleje za studena, ať již pomocí vzduchového proudu, ultrazvuku nebo jen odpařováním za pokojové teploty, jiné pak pracují na klasickém principu zahřívání. 

Rychlé info LIKVIDACE ZÁSOB
Aroma difuzér AirBreeze JAHODA 30mlAroma difuzér AirBreeze JAHODA 30ml

Aroma difuzér AirBreeze JAHODA 30ml

Skladem
19 Kč
15,70 Kč bez DPH
Barva ČervenáČirá/průhledná
Vůně Jahoda
Malý domácí aroma difuzér Air Breeze Strawberry - skleněné baňka s náplní se sladkou vůní jahod a vonnými tyčinkami, 30ml.

Rádce

Tyčinkový aroma difuzér (tyčinky, stébla)

Tyčinkový aroma difuzér (tyčinky, stébla)

Aroma difuzéry se stébly, často označované jako tyčinkové difuzéry či difuzéry s tyčinkami, představují jedinečný a elegantní způsob, jak provonět Váš interiér. Aroma difuzéry se stébly jsou zpravidla skleněné nebo keramické nádoby naplněné aromaterapeutickým olejem, syntetickým vonným roztokem nebo ředěnými esenciálními oleji. Difuzéry obsahují obvykle také dřevěné tyčinky, nejčastěji z bambusu nebo ratanu a slouží k absorpci a následnému uvolňování vůně. Tyčinky nasávají olej či vonný roztok z nádobky aroma difuzéru a postupně jej vypouští do prostoru, čímž vytváří dlouhodobý vonný efekt. Blíže v naší minisérii.