Vykuřovací sada - kalíšky s pryskyřicí BÍLÁ ŠALVĚJ 12ks

165 Kč s DPH 13,75 Kč/ks
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Vykuřovací sada - 12 kusů vykuřovacích kalíšků s vonnou pryskyřicí (bílá šalvěj) a kovovým stojanem. Více

Balení: 12 ks v balení Kód produktu: 190823 Doprava a platba

Vykuřovací sada - 12 kusů vykuřovacích kalíšků s vonnou pryskyřicí z bílé šalvěje a kovovým stojanem. 

Jednoduché použití, není třeba použít další pomůcky jako je kadidelnice apod. Velmi intenzivní vůně, vhodná zejména pro čištění prostor.

Bílá šalvěj má typickou kořeněnou vůni a je velmi aromatická. Odedávna je vysoce ceněna pro své dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky a v mnoha kulturách je považována za posvátnou.

Vykuřovací kalíšky (dřevěné uhlí) obsahují vonné pryskyřice ve formě velkých zrn, zde jde zejména o indickou myrhu, která svou kouzelnou a teplou vůní výborně pomáhá při relaxace a je považována jako harmonizační prvek zejména pro ženskou energii. Oproti tomu Frankincense (kadidlo, pryskyřice z Boswellia) usnadňuje navození meditativních stavů a vyvažuje mužské energie. Zlaté kadidlo je pak doladěno pryskyřicemi jantaru a olibanu.  

Doporučujeme zejména pro očistu prostor, případně meditace a práce s energiemi.

Hmotnost (1 kalíšek): cca 10gr.

Hmotnost (balení): 215 gr. brutto.

Obsah balení: 12 kusů kalíšků (dřevěné uhlí), směs pryskyřic ve formě větších zrnek, kovový stojan. 

Návod k použití vonných pryskyřiných kalíšků

Zapalte obsah kalíšku (kadidlo/pryskyřici) a jakmile dojde k rozpálení kadidla, celý kalíšek umístěte na přiložený stojánek a na vhodnou nehořlavou podložku, případně do kadidelnice. Nikdy nepokládejte stojánek ani samotný kalíšek na nábytek nebo jakékoliv hořlavé předměty. Používejte jen ve větraných (větreatelných) prostorech - podle účelu nechte prostředí naplnit aromatickým dýmem (při čištění), případně si vytvořte příjemnou atmosféru (meditace, jóga apod.) tak, aby se Vám dobře dýchalo. Případné zbytky pečlivě uhaste, dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s ohněm a zápalnými předměty. Není určeno ke konzumaci. Chraňte před dětmi. 

Bylina Šalvěj bílá
Bylina (lat.) Salvia apiana
Hmotnost 125gr.
Původ Indie