Šungit - štěrk i leštěné a neleštěné broušené výrobky - Blaha

Šungit (шунгит, shungit, čertův kámen) je prastará uhlíková hornina, nacházející se na jediném známém místě na Zemi - v ruské Karélii. Má velmi zajímavé složení, molekulární strukturu i vlastnosti. Mnohokráte byla prokázána celá řada jeho unikátních vlastností a je považován za "zázračný kámen". Jde o velmi silný "čistič". Na fyzické/fyzikální úrovni absorbuje celou řadu škodlivin (například z vody), na energetické úrovni pak mění energeticko-informační strukturu, ruší elektrosmog, harmonizuje (nabíjí) prostředí. Také je využíván jako ochranný prostředek. 

Články

Šungit - uhlíkový zázrak?

Šungit (шунгит, shungit, čertův kámen) je prastará uhlíková hornina, nacházející se na jediném známém místě na Zemi - v ruské Karélii. Mnohokráte byla prokázána celá řada jeho unikátních vlastností, například na na fyzické/fyzikální úrovni absorbuje celou řadu škodlivin (například z vody), na energetické úrovni pak mění energeticko-informační strukturu, ruší elektrosmog, harmonizuje (nabíjí) prostředí. Také je využíván jako ochranný prostředek. Více v článku


Návod na přípravu šungitové vody

Existují dvě odlišné metody jak připravit šungitovou vodu, a to pomocí šungitové drtě (štěrku, obvyklý způsob) nebo pomocí šungitového zářiče/aktivátoru jako tzv. pyramidální šungitovou vodu. Návod k přípravě, poměr šungitu, dobu přípravy a další informace najdete v článku.