Stojan na vonné kužely Tekoucí dým

Oblíbené stojany na tekoucí dým či fontány na vonné kužely (františky), které se zapálené umístí obvykle na vršek stojanu, odkud následně díky konstrukci fontány a samotného kužele dochází k uvolňování dýmu, který padá dolů a vytváří tak "mlžný efekt" tekoucího dýmu. Dým je těžší než vzduch a klesá zeshora dolů. Efektu tekutého dýmu napomáhají také otvory ve fontáně

Vonná složka kuželů intenzivně provoní interiér. Kouřová fontána je ideální pro vytvoření pohodové atmosféry a voňavého osvěžení Vašeho domova, ale i jako krásná a efektní dekorace.

Vždy je nutno použít stojan i kužely na tekoucí dým, s klasickými vonnými kužely požadovaného efektu nedosáhnete.

Vonné kužele Tekoucí dým se vyrábí v mnoha různých provedeních, tedy s mnoha různými vůněmi i barvami. Vyberte si jednodruhové balenímix nejoblíbenějších vůní či nejlevnější kužely v ekonomickém balení.

Návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Videoukázky

Najdete pod tématy
stojan na vonné kužely, tekoucí dým, stojan na tekoucí dým, kouřová fontána, dýmová fontána


Doporučené produkty6